Social Size – Takipçi Analizi İndir

Sosyal medyada fenomen olanlar için özellikle oldukça elverişli bir uygulama olan Social Size ile ilgili bilmek istedikleriniz ve indirme bağlantısı bu yazıda sizlere sunulmaktadır. Tabi sadece “fenomen” olanlar için değil, fenomen olmak isteyenlerin de kullanabileceği bir uygulamadır.

Sponsor Reklam

Facebook, Twitter ve Instagram’da takipçilerinizin analizini bu uygulama ile yaparak, sizi takip edenler hakkında bilgi edinebilir. Paylaşımlarınızın hangi beğenilere sahip insanlar tarafından gerçekleştiğini görebilirsiniz. Böylelikle paylaşımlarınızın içeriğini geliştirerek daha çok takipçi edinebilirsiniz.

Profil ziyaretçilerinizi, sizi takip eden kişi sayısını ve son kontrolünüzden bu yana kaç kişinin daha sizi takip ettiğini, sizin takip ettiklerinizi gösterir. Takipçilerin isimleri ve profillerini tek bir yerden ulaşma imkanı sunar.

Sponsor Reklam

Uygulama kendini ücretsiz olarak sunsa da özelliklere ulaşmak için günlük ücretlendirme yapmaktadır. Tabi milyonlarca takipçisi olan sayfalar ve kişiler için bu ücret sorun olmayacaktır. Çünkü bir paylaşım için 500 TL ücret alan Facebook, Instagram ve Twitter sayfaları yer almaktadır. Kısaca sosyal medyayı iş için kullananlar hariç pek kullanıcısı olmayacak bir uygulama olarak görebilirsiniz.

Uygulamanın sadece android sürümü bulunmaktadır. iOS bu konularda çok katı olduğu için iPhone ve iPad için sürümü çıkması zor. Aşağıda yer alan Social Size Takipçi Analizi İndir butonundan uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Social Size Takipçi Analizi İndir

Uygulama hakkında olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bize iletirseniz seviniriz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.