True Key İndir

Unutulan parolalar herkes için büyük bir sorun olmaktadır. Üstelik farklı platformlarda bilgisayar, akıllı telefon birçok şifre kullanmaktayız. Ayrıca bu parolaların güvenliğini sağlamak da oldukça zordur. İşte True Key programı ücretsiz olarak parolalarınızı güvenli bir şekilde depolamanızı sağlamaktadır.

Sponsor Reklam

True Key Nedir? Ücretsiz olarak parolalarınızı güvenli olarak depolamanızı sağlayan bir programdır. İlk 15 parola tamamen ücretsiz olarak depolanmaktadır. Ama özellikle işi nedeniyle onlarca parola kullanmak zorunda olanlar için oldukça kullanışlıdır. Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Intel’in sunduğu bu programı ev kullanıcıları için de oldukça kullanışlıdır. 15 parola da oldukça yeterli bir sayıdır. Program Internet Explorer, Microsoft Edge, Chrome ve Mozilla tarayıcılarını desteklemektedir.

True Key nasıl kullanılır? Parolalarınızı AES256 şifreleme algoritması kullanan programı kırmak için iyi bir ev bilgisayarı ömür boyu çalışmak zorundadır. Bu kadar güçlü bir şifreleme ile parolalar çok ama çok güvenlidir. Programı aşağıda bulunan True Key indir butonundan indirip kurduktan sonra isterseniz yüz tanılama, isterseniz parmak okuyucu, isterseniz de bir şifre ile kullanabilirsiniz. Bu doğrulama yöntemlerinden ikisini kullanarak parolalarınızı sizden başkasının kullanmasını imkansız hale getirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Programın bilgisayarlar için tüm Windows sürümleri, akıllı telefonlarda Android ve iOS için sürümleri mevcuttur. Aşağıda bulunan indirme butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayarak edinebilirsiniz.

True Key İndir – Bilgisayar  True Key İndir – Android True Key İndir – iOS

Uygulama ile ilgili her türlü soru ve sorunuz için bizimle aşağıda bulunan yorum kısmından iletişim kurabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.