Sponsor Reklam
Anasayfa / Araçlar / McAfee Kaldırma Programı İndir

McAfee Kaldırma Programı İndir

Antivirüs programlarını karmaşık yapılarından dolayı bazen kaldırılmakta zorlanabilirsiniz. Bu yazıda sizlere dünyanın en çok kullanılan antivirüs programlarından birisi olan McAfee de kaldırma problemi yaşadığınızda nasıl kaldırabileceğinizi ekran görüntüleri ile anlatacağız. Antivirüs şirketleri kaldırma problemleri için “removal tool” adı verilen özel araçlar sağlamaktadır.

Sponsor Reklam

McAfee neden kaldırılmaz, neden kaldırırken hata verir? Antivirüs programları virüslerden kendi dosyalarını korumak için bazı ayrıcalıklara sahiptir ve çalışma prensipleri oldukça farklıdır. Virüslerden dolayı, işletim sistemi hatalarından dolayı kaldırma problemi yaşayabilirsiniz.

McAfee kaldırma programı indir: Aşağıda bulunan McAfee kaldırma aracı indir butonundan indirebilirsiniz. Programın adı MCPR (McAfee Programs Removal)’dır ve bir exe’dir. Bu bir araçtır yani kurmaya gerek yoktur. Arıcın toplam boyutu 7.5 MB’dır.

Sponsor Reklam

McAfee Kaldırma Programı İndir

McAfee kaldırma programı nasıl kullanılır, McAfee nasıl kaldırılır? Yukarıda verilen bağlantıdan programı indirdikten sonra iki kez tıklayarak aracı açın. Araç İngilizce olduğu için zorlanmanıza gerek yok aşağıda ekran görüntüleri ile nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz. Araç açıldığında “Next” diyerek ilerleyin.

McAfee Nasıl Kaldırılır

Bu ekranda McAfee lisans antlaşmasını “Agree”seçeneğini seçerek kabul ettikten sonra “next” butonuna basın.

McAfee Kaldırma Programı Nasıl Kullanılır

Resimde gözüken karakterleri aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi yazmalısınız. Daha sonra yine Next diyerek ilerlemelisiniz.

McAfee Kaldırma Aracı İndir

Araç otomatik olarak tüm McAfee programlarını bulur ve kaldırır. Kaldırma işlemi bittiğinde aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü gelir. Bu resimdeki gibi bir mesaj aldığınızda kaldırma işlemleri bitmiştir. Bilgisayarı yeniden başlatmanız istenir. Bilgisayarı yeniden başlatarak McAfee kaldırma işlemini sonlandırabilirsiniz.

McAfee Kaldırma Hatası

Sesli anlatım için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Konuyla ilgili yaşadığınız tüm sorunları bize aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Attribute Changer İndir

Bilgisayarlara ve özellikle USB disklere bulaşan, çokta yaygın olan bir virüs nedeniyle dosyalarınıza erişiminizi kaybedebilirsiniz. …

6 Yorumlar

 1. selamun aleykum
  programı kurdum videodaki tüm işlemleri yaptım yeniden başlattım programlara baktım mcaffe yine gitmemiş.
  ne yapabilirim bilmiyorum … şimdiden teşekkür ederim alah razı olsun

  • Hocam büyük ihtimal program kaldırılmış olabilir. Gördüğünüz sadece “uzantısı” olabilir. McAfee sağ alt köşede gözükmüyorsa kaldırılmıştır. Eğer kalkmadığını düşünüyorsanız facebook sayfamızdan bizimle iletişime geçerseniz yardımcı oluruz.

 2. selamun aleyküm abi programı kurdum tüm işlemleri sırasıyla videodaki gibi yaptım en son yeniden başlattım bilgisayarı açtım mı başlat düğmesinde hala true key var normalde yok gözüküyor ama başlatmada var kaldıra basıyorum gitmiyor nasıl yaparım bilmiyorum yardım ederseniz teşekkür ederim

  • Başlat düğmesinde sağ tıklayıp sil diyerek silebilmen gerekli. Kalan bir kısayol olabilir.

 3. dediklerinizi yaptım true key silindi teşekkürler ama şimdi de mcAfee yi yeniden indiremiyorum e-postamla kurulum yapılamazmış nası kurucam tekrar mcAfee yi yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.