Stronghold Kingdoms İndir – Kaydol

Age of Empires, Starcraft gibi strateji oyunlarını sevenlerin bildiği bir oyun daha varsa bu kesinlikle Stronghold’dur. İlk sürümü 2001 yılında çıktığında strateji oyunlarının ezberini bozan yapısı ile oyun severlerden büyük ilgi görmüştür. Stratejinin sadece savaşla değil gerçek bir ekonomi planlamasıyla da ilgili olduğunu vurgulamıştır. Stronghold 2001’den günümüze piyasaya sürülen birçok sürümü ile strateji oyunları içinde her zaman kendine saygın bir yer edinmiştir.

Sponsor Reklam

Stronghold sürümlerinde gerçek bir kale inşaatı yapmanın ve bu kaleyi gerçek anlamda yönetmenin keyfini yaşarsınız. Oyunun gerçekçi yapısı ile kale halkını beslemek bile tamamen bir yetenek işidir. Avcılık ile başlayan basit yiyecek toplama işlemi fazla avcı kulübesi kurulduğunda avlanacak hayvanların azalmasına neden olur. Yada artan nüfusu sadece av hayvanları doyuramaz. Bu nedenle buğday ekimi size mantıklı gelecektir. Fakat toplanan buğday ilk önce değirmende öğütülmeli elde edilen un fırında ekmek haline getirilmelidir. Önceden de belirttiğimiz gibi Stronghold gerçekçiliği ile ün salmış bir strateji oyunudur. Firefly firmasına ait oyunu aşağıdaki butondan indirebilirsiniz.

Stronghold Kingdoms İndir

Oyunda asker üretmek bile birkaç aşamadan oluşur. Zırh üretmek için ayrı binalar, kılıç için ayrı binalar gerekmektedir. Ayrıca bir zırh ve bir kılıç olmadan asker üretilemez. Aynı şekilde okçu üretilmek istendiğinde de farklı binalar gerekir. Üstelik asker geliştirmeleri de yine güçlü zırh üreten farklı binalarla mümkündür. Üstelik tüm bu işlemleri yaparken nüfusunuzu arttırmak zorundasınız. Nüfusun artmasını sağlayan en önemli etken de halkın mutluluğudur.

Sponsor Reklam

Stronghold’da halkın memmuniyetini iki şekilde sağlarsınız, güzel ve korkutucu şeyler. İhanet edenleri asacağınız darağacı halkın bağlılığını arttırırken aynı şekilde güzel bir çeşme de halkın bağlılığını arttırır. Oyunda bu binaların grafikleri de ustaca hazırlamıştır. Stronghold Kingdoms ise işte tüm bunları online olarak yapabileceğiniz ve tüm dünyadan insanlarla beraber oynayabileceğiniz bir ortam sunar.

Stronghold-Kingdoms-İndir-Kaydol-0

Stronghold Kingdoms MMO tarzında bir strateji oyunudur. Oyunun tekli bilgisayar sürümlerini oynayanların heyecanlandıracak derecede kaliteli bir yapımdır. Oyun içinde gösterdiğiniz başarılar, birliğinizin ortaya koyduğu başarılar sürekli ödüllendirilmekte ve duyurulmaktadır. Siz de güçlü bir kalenin sahibi olarak ticaret ve savaşlarla rakiplerinize diz çökertmek istiyorsanız Stronghold Kingdoms indirin. Oyuna kayıt olmak için aşağıda bulunana Stronghold Kingdoms Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir.

Stronghold Kingdoms Kaydol

Oyunun Türkçe tanıtım videosunu izleyin.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.