SuperCity Kaydol – Oyna

Sim City oyununu bilenler bu oyunu da kesinlikle çok sevecektir. SuperCity oyunu ile bir şehirde olabilecek her şeyi inşa ederek, şehrinizi stratejinizle ile yerleştirerek en çok verimi almaya çalışmalısınız. Bir şehir simülasyonu olan oyunda belediye başkanı olarak halkınızı memnum edeceksiniz.

Sponsor Reklam

SuperCity Nasıl Oynanır? Oyunda ilk olarak evler yaparak nüfusunu arttırmalısınız. Unutmayın her binanın yollarla bağlantısı olmalıdır. Oyunda kaynak üretmek için ise iş yerleri kurmanız gerekmektedir. Aynı zamanda altyapı binaları ve evlerden de pul (altın para) üretebilirsiniz. Ayrıca eğlence binalarından kalp ve kupalar üretebilirsiniz.

SuperCity oyununda birçok farklı kaynak bulunmaktadır. Fabrikada, eğlence mekanlarında, limanda ve diğer çeşitli binalardan farklı üretimler gerçekleştirmeniz gerekir. Mesela tuğla üreterek özel binalar geliştirebilirsiniz. Oyunda ayrıca birçok özel bina bulunmaktadır. Köprü, okul, yüksek okul, konser salonu ve diğer birçok bina bu şekilde geliştirilebilir.

Sponsor Reklam

Oyunda arkadaş ihtiyacınız bulunursa aşağıda yer alan yorum kısmından oyunu oynayan diğer kişilere ulaşabilirsiniz. Böylelikle oyunda çok daha kolay ilerleyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza yardım ettiğinizde mesela enerji kazanırsınız ki oyunda en çok ihtiyaç duyulan şeydir. Ayrıca arkadaşlarınızdan kendi şehriniz için yardım da alırsınız.

Tam bir simülasyon oyunu olduğu için şehrinizde her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmelisiniz. Mesela İtfaiye binası yapın ki çıkan yangınlara müdahale edin. Köprü yaparak diğer adaya erişerek genişleme alanları alın. Tüm bunları yaparken en önemlisi şehir yerleşiminizi düzgün yapmaktır.

Oyunu direk tarayıcı üzerinden facebook hesabınızla kayıt olarak oynayabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan SuperCity Kaydol butonuna tıklayın.

SuperCity Kaydol

Oyunla ilgili görüşlerinizi, sorularınızı ve arkadaşlık isteklerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.