Supremacy 1914 Kaydol – Oyna

Kısa zamanda iki milyon oyuncuya ulaşan Supremacy 1914 tarayıcı tabanlı MMO türünde olup, 1. Dünya Savaşı’nı konu alan bir harita oyunudur. Sürekli güncellenen ve yeni eklenen haritalarla kendini geliştiren Supremacy 1914 oyununu herhangi bir tarayıcı üzerinden ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle beraber oynayabilirsiniz. Siz de Supremacy 1914’ü oynamak istiyorsanız, yazımızın sonundaki Supremacy 1914 Kaydol – Oyna butonlarına tıklayarak oyuna dahil olabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Supremacy 1914 Nasıl Oynanır? Tarayıcı üzerinden oynanabilen oyun ile kendinizi 1. Dünya Savaşı’nın içinde bulacaksınız. Oyuna başladığınızda bir ülke seçiyorsunuz. Ve seçtiğiniz bu ülkenin savaştaki başarısı tamamen sizin elinizde oluyor. Onlarca ülke arasında seçim yaptığınız oyunun içeriğinde Osmanlı Devleti’nin de yer alması oyuna başka bir heyecan katıyor. Eğer Osmanlı Devleti’ni seçerseniz V. Mehmet döneminde oluyorsunuz. Ayrıca oyunun içeriğinde birçok harita bulunuyor. Bu haritalar genelde kıtalara göre Avrupa Haritası, Asya Haritası, Afrika Haritası vb. şekilde ayrılmış durumda karşınıza çıkıyor. Diplomasi ve stratejinin çok önemli olduğu oyunda seçtiğiniz ülkenin tüm psikolojisi dahil askeri başarısını siz belirliyorsunuz. Ülkeniz ile savaşlara katılıp, başarılı oldukça topraklarınızı genişletebilirsiniz.

Supremacy 1914 Yardım? Bir harita oyunu olan Supremacy 1914’de ölçekleri farklı şehir içi görüntü ve büyük harita ile gelişmeleri takip edebilirsiniz. Oyundaki en fazla zamanınızı geçireceğiniz büyük haritada savaşı takip edecek, detaylara ulaşabileceksiniz. Haritanız üzerinde görülebilen birliklerden istediğiniz birlikleri seçip düşmanlarınıza saldırabilirsiniz. Tabii başarılı olmanız için güçlü bir ordunuzun olması gerekiyor. Bunun için de ülkenizin ekonomik seviyesinin iyi durumda olması gerekiyor. Uluslararası diplomasinin yanında ekonominizi geliştirmek için ticaret yapabileceksiniz. Ayrıca Daily Europan adlı gazete ile son gelişmelerden haberdar olup, kendinizi ifade edebilecek yazılar yazabilirsiniz. Böylece popülerliğinizi arttırıp ekonomiden, sosyal hayata kadar yaşam standardınızın seviyesini yükseltip, reklam yapabileceksiniz.

Sponsor Reklam

Supremacy 1914 Kaydol, Nasıl Kurulur? Sizlere aşağıda vermiş olduğumuz Supremacy 1914 Kaydol butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki bilgileri doldurarak oyuna üye olabiliyorsunuz. Daha sonraki kısımda ise oluşturduğunuz bu kullanıcı adı ve şifreyle Supremacy 1914 Oyna butonunu tıkladıktan sonraki sayfada giriş yapıp, hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda profil kısmını istediğiniz gibi özelleştirip, kendinizi daha iyi tanıtabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve 15 dil desteğinin içerisinde Türkçe’nin de olduğu Supremacy 1914’de oyuna en fazla 31 kişi aynı grupta dahil olup, savaşabiliyorsunuz. Oyunun geçtiği 1. Dünya Savaşı’nda ki teknolojik imkanlar ve silahları kullanabiliyorsunuz. El bombalarından, mitralyözlere kadar geniş bir silah çeşidi ile savaşabiliyorsunuz. Harita üzerinde gerçek zamanlı birlik hareketleri ile bölgelerinizi koruyup, düşmanlarınıza saldırabilirsiniz. Oynanabilir 30 devlet arasında seçim yapıp casuslarınızı düşmanlarınızın arasına gönderip onların zayıf noktalarını öğrenebilirsiniz. Topluluk alanında En İyi Tarayıcı Oyunu ödülünü kazanmış olan Supremacy 1914’e kayıt olup, oynamak için aşağıdaki Supremacy 1914 Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Supremacy 1914 KAYDOL – OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.