TestFU İndir

indirkaydol ekibi olarak sizlere eğitim ve kariyer basamaklarında faydası olacak uygulamalar tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda öğrencilikten iş hayatına kadar sürekli gerekli olan İngilizce sınavlarını bulabileceğiniz TestFU uygulamasını seçtik. TestFU uygulamasıyla KPDS yeni adıyla YDS sorularına ulaşabilirsiniz. İlk sürümünde YDS sınavları olan uygulamada, sonraki sürümlerde başka alanda yeni sınavlarda eklenecektir. Siz de bu faydalı uygulamayı ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız yazımızın sonundaki TestFU İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

TestFU Nasıl Kullanılır? TestFU uygulamasında geçmiş yıllarda ÖSYM tarafından yapılan İngilizce sorularını bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi ÖSYM artık sınav sorularının %10’u yayınlıyor. Her ne kadar çeşitli internet sitesi forumlarında sorular sınava girenler tarafından paylaşılsa da, özellikle İngilizce sınavlarında bu paylaşımlar yeterli olmuyor. Bundan dolayı geçmiş yıllarda yapılan ve tamamı açıklanan sorular sizlere örnek teşkil etmesi nedeniyle altın değerinde oluyor. TestFU uygulamasında işte altın değerinde olan bu soruları tek bir uygulama içerisinde bulup, bu soruları cihazınız üzerinden rahatlıkla çözebilirsiniz.

TestFU Yardım? Uygulama içerisinde örneğin KPDS 2007 Bahar sorularından, YDS 2013 Bahar sorularına kadar ÖSYM tarafından yapılan İngilizce sınav sorularını çözebilirsiniz. Uygulama içeriği basit bir arayüzle sunulmuş olup, oldukça kolay ve soruları rahat okuyup çözmeniz için tasarlanmış. Gözlerinizi hiç yormadan süre tutarak sanki bir deneme sınavındaymışsınız gibi soruları çözebilirsiniz. Uygulamanın en güzel taraflarından biri de soruları çözme işleminiz bittikten sonra sonuç kısmını istatistiksel olarak görebilmenizdir. Yani Toplam Soru, Doğru, Yanlış ve Net kısmını yüzde başarı olarak görebilirsiniz. Bunun yanında cevap anahtarını bir liste halinde, doğru olan sorular yeşil renkte, yanlış olan sorularda kırmızı renkte gösterilmektedir. Ayrıca yanlış yaptığınız soruya gelerek hem işaretlediğiniz soruyu, hem de doğru cevabını bir pencerede görebilirsiniz.

Sponsor Reklam

TestFU İndir? TustFU uygulaması Android tabanlı akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Eğer TestFU uygulamasını kullanmak istiyorsanız Android işletim sistemli cihazınızın Android sürümünün 2.2 ve üzeri olması gerekmektedir. Yani neredeyse çoğu cihazda uygulamayı sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Cihazınızda 1.4 MB gibi az yer kaplayan uygulamayı incelemenizi tavsiye ederiz.

Oldukça şık ve sade bir tasarımla geçmiş yıllara ait İngilizce sorularını bulabileceğiniz uygulama, ilerleyen tarihlerde diğer sınavları da bünyesine katacaktır. Siz de TestFU uygulamasını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız hemen aşağıda bulunan TestFU İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

TestFU (Android) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.