EKPSS 2014/2 Tercih Kılavuzu Excel İndir

ÖSYM yaptığı duyuruda Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları ile bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının kadrolarına alım yapacağını duyurdu. Duyurulan bu alım ile ilgili 28 Ağustos ile 8 Eylül tarihleri arasında tercih yapılabilen kadrolara ve bu alım ile ilgili tercih kılavuzuna kullanılması kolay olan Excel dosyasına sizler için çevirdik. Bildiğiniz gibi ÖSYM’nin orijinal yayınladığı tercih kılavuzu pdf formatındadır. Kılavuzu pdf formatında açtığınızda üzerinde bir değişiklik yapamaz ve kendi kriterlerinize uygun ilanları bütün ilanlar arasından seçerken zorlanırsınız. İşte bu nedenle indirkaydol ekibi olarak sizler için EKPSS 2014/2 tercih kılavuzunu pdf’den Excel doyasına çevirdik. Çevrilmiş olan bu Excel dosyasından filtreleme seçeneğini kullanarak rahatlıkla kendi alanınızla ilgili seçim yapıp, tercihleri sisteme girebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Öncelikle belirtmekte fayda olduğunu düşündüğümüz bir konu var. O da tercihlerinizi belirledikten sonra mutlaka ÖSYM’nin sitesinde bulunan (Yazımızın sonundaki butonlardan da ulaşabilirsiniz) tercih kılavuzu ile kontrol etmeniz gerektiğidir. Dönüştürmeden kaynaklanacak olan ihtimali az da olsa ufak tefek hatalar olabileceğinden mağdur olmanızı istemeyiz.

2014/2 EKPSS Tercih kılavuzundan kendi mezuniyet durumunuza uygun olan ilanlar arasında tercih yapabilecekseniz. Bu tercihlerinizi mezuniyet durumunuza göre şu şekilde; İlkokul / Ortaokul / İlköğretim, Ortaöğretim, Ön Lisans ve Lisans olarak yapabilirsiniz. Mezuniyet durumunuza göre yazımızın sonundaki butonlardan, Excel’e çevrilmiş dosyayı indirebilirsiniz. İndirme işlemini tamamladıktan sonra indirdiğiniz Excel dosyasında filtreleme yaparak, kendi şartlarınıza uygun olan ilanlara bakabilirsiniz. Örneğin sadece Ankara şehrinde çalışmak istiyorsunuz. Bunun için filtreleme seçeneğini kullanarak sadece Ankara şehrinde alım yapılan ilanları görebilirsiniz. İşte Excel dosyası ile tercihlerinizi sıralamak bu kadar basit.

Sponsor Reklam

Tekrar uyarmakta fayda gördüğümüz nokta; tercih listenizi oluşturduktan sonra son bir defa da ÖSYM’nin orijinal tercih kılavuzunu incelemenizdir. 2014/2 EKPSS tercih kılavuzunu indirdikten sonra açılan sayfada CTRL+S tuşuna basın ya da sol üst bölümdeki Dosya’ya tıklayıp İndir’i seçin. EKPSS 2014/2 Tercih Kılavuzunu Ecxel olarak indirmek için, kendi mezuniyet derecenize uygun olan EKPSS 2014/2 Tercih Kılavuzu İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

  EKPSS 2014/2 Tercih Kılavuzu (İLKÖĞRETİM-ORTAOKUL-İLKOKUL) Excel İNDİR

EKPSS 2014/2 Tercih Kılavuzu Excel (ORTAÖĞRETİM) İNDİR

EKPSS 2014/2 Tercih Kılavuzu (ÖNLİSANS) İNDİR

EKPSS 2014/2 Tercih Kılavuzu (LİSANS) İNDİR

EKPSS 2014/2 Tercih Kılavuzu (Orijinal PDF) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.