The Gate Kaydol – The Gate Oyna

The Gate oyunu kapanmıştır!

Farklı tarz oyun arayanlar için görselliği yüksek ve indirmeden oynanabilen The Gate’i öneriyoruz. Farklı kahramanları elde ederek takımını oluştur, hem düşmanları yen hem de PvP (birebir kapışma) ile gücünü herkese göster. Tüm dünyadan insanların oynadığı MMORPG tarzındaki bu oyun ile keyifli zaman geçir.

Sponsor Reklam

The Gate kart oyunları ile rol yapma oyunu birleşimi fantastik bir oyundur. 4 farklı karakter sınıfının olduğu oyunda onlarca farklı karakter yer almaktadır. Karakter sınıfları Fire (ateş) kırmızı, Liquid (sıvı) yeşil, Air (hava9 açık mavi ve Earth (toprak) turuncu renk ile gösterilmektedir. Tabi her sınıfın kendine has artıları, diğer sınıfların bazılarına karşı güçlü, bazılarına karşı güçsüzdür. Bu nedenle takımınızı oluştururken çeşitli sınıflardan olması daha güçlü olmanızı sağlayacaktır.

Karakter sınıfları içerisinde de yine farklı özellikler bulunmaktadır. Okçu, büyücü ve savaşçı gibi farklı saldırı yapan karakterler vardır. Her takımın olmazsa olmazı iyileştirici büyücüsüdür. Çünkü savaşlar hemen bitmemekte ve savaş devam ederken iyileştirme yapılması önemlidir. Takımınızda kesin olması gereken karakter iyileştirici büyücüdür ve bu karakteri olabildiğince çabuk geliştirmeniz savaşları kazanmanızı kolaylaştıracaktır.

Sponsor Reklam

Dünya boss’u, arkadaş ekleme ve arkadaşı savaşta kullanma, kart açma, karakter seviyesi verme, karakter becerileri arttırma ve yine karaktere ek özellik verme oyunda yer alan kısımlardır. En etkili karakter geliştirmelerden bir tanesi “evolve” adı verilen kısımdır ve karakterinizin kartının aynısı geldiğinde yapılan işlemdir. Karakterinizin seviyesi artımaktadır.

Sizde görselliği yüksek bu eğlenceli oyun içinde yer almak istiyorsanız aşağıda bulunan The Gate Kaydol butonuna basın. Kayıt işleminden sonra sizde The Gate oynayabilirsiniz. Tüm dünyaya gücünüzü gösterin, en iyi kartlara sahip olun.

The Gate Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

4 Yorumlar

  1. Bu oyunu çok sevdim.

  2. Bünyamin Ünal

    çok güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.