Therian Saga Kaydol – Oyna

En iyi oyun firmalarından birisi olan Gameforge firmasından tüm dünyada çok sevilen oyun Therian Saga’nın Türkçe sürümünü piyasaya sürdü. Oyun en iyi rol yapma oyunlarından (MMORPG) birisi olarak birçok farklı dilde oynanmaktadır. Tamamen Türkçe olarak sunulması ile Türkiye’de de hızla oyuncu sayısını arttırmaktadır. Bu yazıda size hem oyun hakkında bilgi verilecek, oyunun tüyolarını paylaşacağız hem de nasıl kayıt olacağınızı anlatacağız.

Sponsor Reklam

Therian Saga Nasıl Oynanır? Oyunun en büyük artılarından bir tanesi siz oyuna girip yapmak istediğiniz görevleri seçtiğinizde oyundan çıksanız dahi kahramanınız o görevleri yapar. Böylelikle oyunda çevrimdışı (offline) olsanız dahi oyunda ilerleyebilirsiniz. Bir diğer en büyük özelliği ise oyunda inanılmaz meslek çeşitliliğinin olmasıdır. Böylelikle oyunda hemen her karakter birbirinden farklı olmaktadır. Sizin yolunuz size özel olacaktır ve kahramanınız buna göre gelişecektir.

Oyundaki meslekler: 10 farklı ana alan ve 26 farklı alt dal ile inanılmaz bir meslek çeşitliliği bulunmaktadır.

Sponsor Reklam
  • Sosyal: Liderlik, Ticaret, Casusluk
  • Odun: Odunculuk, Marangozluk, Dülgerlik
  • Taş: Taş Üretimi, Taşçılık, Duvarcılık
  • Metal: Maden Üretimi, İşlemecilik, Demircilik
  • Moda: Terzilik, Sepi, Kuyumculuk
  • Bitki Örtüsü: Bitki Bilimi, Bahçıvanlık, İksir Bilimi
  • Hayvan: Avla, Evcilleştir, Yetiştiricilik
  • Araştırma: Mühendislik, Simya, Metabilim
  • Arkeoloji: Arkeoloji
  • Genel: Genel

Therian Saga Yardım: Görevleri yaparken belli becerilere sahip olmanız gerekmektedir. Bu beceriler bulunduğunuz alan, kıyafet vb. hesaplanır. Bu nedenle görevlere göre becerilerinizi kontrol etmenizde, kıyafetlerinizi seçmenizde fayda vardır. Bu şekilde görevleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Zor görevler için ise oyunda Lonca sistemi bulunmaktadır. İyi bir lonca ile çok daha güçlü bir karaktere sahip olabilirsiniz.

Therian Saga Harita
Therian Saga Harita

Oyun tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak oynanmaktadır. Yapmanız gereken şey aşağıda bulunan Therian Saga Kaydol butonuna basarak açılan sayfadan kayıt işlemini gerçekleştirmektir. Kaydınızı Facebook, Google+ veya e-posta adresinizle gerçekleştirebilirsiniz.

Therian Saga Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.