Torch Browser İndir

Torch Browser Google Chrome tabanlı bir web tarayıcısıdır. Program, gezdiğiniz web sayfaları üzerinde bulunan video, müzik gibi kısımları tek tuşla indirme imkanı sunar. Ayrıca entegre bir torrent programını kullanabildiğiniz akıllı bir web tarayıcısı olan Torch Browser ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Torch Media Inc. tarafından ücretsiz olarak sunulan programı indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki Torch Browser İndir ya da sağ üst köşedeki İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Torch Browser Nasıl Kullanılır? Chromium altyapısıyla desteklenmiş olan Torch Browser’ın kullanımı oldukça basit ve sade bir şekilde hazırlanmış. Torch Browser’ı kurduktan sonra aşağıdaki fotoğraftan da göreceğiniz gibi araç çubukları çıkıyor. Media, Torrent, Share (paylaş) gibi kısayolları kullanarak zamandan kazanabilirsiniz. Bunu bir örnekle açıklamaya çalışalım; örneğin Youtube’da bir video açtınız. Eğer açtığınız bu videoyu bilgisayarınıza kaydetmek istiyorsanız, sağ üst taraftaki ‘video’ kısmına tıklamanız yeterli. İndirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Hatta programın içeriğinde bulunan hızlandırıcı sayesinde, indirme işleminin de standart indirme programlarına göre daha hızlı olduğunu fark edeceksiniz.

Torch Browser Nasıl Kullanılır
Torch Browser Nasıl Kullanılır

Torch Browser Yardım? Uygulamayla sadece indirme işlemi yapmıyorsunuz. Aynı zamanda entegre torrent programını da açtığınız web sayfasında torrent dosyalarında kullanabilirsiniz. Programın özellikleri bununla da sınırlı değil. Facebook ya da Twitter üzerinden bir şey paylaşmak istediğinizde yine araç çubuklarında bulunan share (paylaş) butonu ile anlık olarak beğendiğiniz kısmı arkadaşlarınızla program yardımıyla paylaşabilirsiniz. Torch Browser Nasıl Kurulur? Aşağıda size verdiğimiz butondan Torch Browser İndir’e tıkladıktan sonra programı kuruyorsunuz. (Reklamların fazla olması nedeniyle programı yüklerken onayladığınız, seçtiğiniz kısımlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz) Bu kadar basit. İndirdiğiniz dosyayı çift tıklayıp açtıktan sonra açılan pencerelerdeki kısımları onaylayıp, ileri demeniz yeterli. Program daha sonra otomatik olarak çalışacaktır.

Sponsor Reklam

Torch Browser’ın olumlu özelliklerini kısaca maddeleyecek olursak;

-Web’den video dosyalarını indirebilmesi

-Tam özellikli bir torrent yöneticisidir

-Paylaş butonuyla Facebook ve Twitter entegrasyonunu sağlaması

-İndirme işlemlerini kendi bünyesinde bulunan hızlandırıcı sayesinde hızlı bir şekilde yapması

-Google Chrome tabanlı olması nedeniyle Chrome özelliklerini barındırması

-Ortam yakalayıcı özelliğinin başarılı olması

-Chrome Web Mağazası’nın bulunması

-İndirdikleri ses ve videoları FLV, MP4, MOV ve MP3 gibi popüler uzantılarla kaydetmesi

-Sürükle ve Bırak özelliği ile kısayoldan internette arama yapılabilmesi

-Türkçe dil desteğinin bulunması

-Malware, virüs gibi zararlı uygulamalar bulunan web sitelerine karşı koruma özelliğinin bulunması

Torch Browser web tarayıcısı ile birden fazla programla yapabileceğiniz ; internette hızlı bir deneyim yaşayabilir, video ve torrent dosyalarını indirebilir, sosyal ortamda paylaşımlar yapma gibi işlemleri tek bir programla yapıp zamandan kazanabilirsiniz. Siz de Torch Browser web tarayıcısını ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle beraber indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Torch Browser İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Torch Browser İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.