Tribez Kaydol – Tribez Oyna

Sıradan çiftlik oyunlarından sıkıldıysanız, bir şehir inşa ederken her ayrıntının düşünülmesini seviyorsanız, strateji oyunlarının hayranı iseniz Tribez sizi mutlu edecektir. Zorlayıcı mantığı, inanılmaz sayıda görevi, tamamen Türkçe olması, eğlenceli grafik ve sesleri oyunun öne çıkan özellikleridir.

Sponsor Reklam

İçeriğinde emeğin yer aldığı bu oyunda ilk başta bir ana bina ve birkaç işçiyle başlıyorsunuz. Gelişim için ise doğru bir planlama şart. Öyle ki seviye ve görev sınırlamaları ile her istediğinizi anında yapamıyorsunuz. Sınırlı işçi sayısı ve deponun küçük olması ilk başlarda sizi çok zorlayacak. Bu nedenle görevleri takip etmelisiniz. İlk hedefleriniz ise evler inşa ederek işçi sayısını artırmak ve depo yaparak kaynak stoğunu arttırmaktır.

Tribez’de oyuna başladığınızda size yardım görevleri verilmektedir. Bu görevleri yaparken aynı zamanda oyunu nasıl oynayacağınızı da öğrenmiş oluyorsunuz. Çok kolay bir mantığı olmadığı için zekanızı ve oyun becerilerinizi kullanmanız gerekmektedir. Kısa süreli tarla ekimi, oduncu sözleşmeleri daha çabuk ve daha çok kaynak toplamanızı sağlayacaktır. Bu konuda daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız yazının altında bulunan video size yardımcı olacaktır. Ayrıca yorum gönder kısmını kullanarak bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunun sesleri sizi eğlendirecektir. İşlemler bittiğinde veya işçilerle bir eylem yaptığınızda kutlama sesleri çıkmaktadır. Oyunda ilerlemenin bir yolu ise bölgeleri almaktır. Yine bölgeleri alırken görevleri takip etmenizde fayda vardır. Çünkü her bölgenin kendine özel görevleri olacaktır. Dediğimiz gibi görevler hiç bitmeyecek kadar çoktur.

Yılbaşı, cadılar bayramı vb. günlerde özel etkinliklerinde olduğu Tribez oynaması zevkli bir oyundur. Siz de bu tarz oyunları seviyorsanız aşağıda bulunan Tribez Kaydol butonu ile oyuna kayıt olabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Eğlenceli bir strateji oyunu için kesinlikle denemenizi öneririz.

Tribez Kaydol – Tribez Oyna

 

Oyun hakkında bilgi almak ve nasıl Tribez oynayacağınız öğrenmek için aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. nehir nasıl geçilir. karşı tarafta alınan tarlaya geçilemiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.