Tropic Trouble Kaydol – Oyna

Aksiyon ve zeka oyunu kategorisinde yer alan 3 renk birleştirme oyunlarını herkes sever. BeJewelled bu oyunların en çok oynananlarından birisidir. Bu yazıda sizlere tanıtacağım oyun ise Tropic Troble birleştirme oyunlarına yeni bir bakış getirmiş. Oyun içinde bir adaya sahipsiniz ve bu adayı da geliştiriyorsunuz. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için yazıdan faydalanabilir, oyunla ilgili soru sormak için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunda arkadaş bulmak için de facebook hesabınızla yorum yaparak arkadaş arayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Tropic Trouble Nasıl Oynanır? Oyunda aynı renkte en az 3 farklı rengi birleştirmeniz gerekli. Bu şekilde belirtilen sayıda renkleri toplamanız gerekmektedir. Oyunda belli sayıda hamlede belirtilen görevleri gerçekleştirdiğinizde oyun sonunda kasa açabilirsiniz. Kasa açtığınızda size binaları geliştirmeniz için gerekli ekipmanlar verilir. Belirli miktarda ekipman topladığınızda binaları geliştirebilirsiniz. Eğer binalar için eksik ekipman olursa tekrar seviyeleri oynayabilirsiniz. Her seviye de 3 kasa vardır ve her birinden farklı inşaat ekipmanı vardır. O yüzden eksik olan ekipman için oynadığınız seviyede çıkmamış olmamasına dikkat edin.

Oyun oldukça zevklidir. Arkadaşlarınızla bir birinize can gönderebilirsiniz. Oyunda her yarım saatte bir can verilir ve maksimum 5 can depolayabilirsiniz. Ayrıca oyunda bonus olarak 15 dakikalık, 30 dakikalık, 1 günlük vb. sınırsız can bonusları vardır. Bu sürelerde canınız gitmeden istediğiniz kadar oynama imkanı sunulmaktadır.

Sponsor Reklam

Tropic Trouble İpuçları: Oyunun başlarında bonusları harcamayın çünkü ilerledikçe seviyeler zorlaşmaktadır. Ayrıca seviyeleri geçmek için olabildiğince 4’lü, 5’li ve 7’li kombinasyonlar yapmaya çalışın. Oyun içinde sütün yıkan, çapraz yok edici vb. bu ekstralar bölümleri geçmenizi kolaylaştıracaktır.

Oyuna kayıt olmak ve oynamak için aşağıda bulunan Tropic Trouble Kaydol yazısına tıklamanız, açılan sayfada facebook hesabınızla giriş yapmanız yeterlidir.

Tropic Trouble Kaydol

Oyunla ilgili görüşlerinizi ve arkadaş isteklerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.