VideoPad İndir

Kullanımı kolay ve ücretsiz olarak sunulmuş olan VideoPad ile video düzenlemeleri yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay kullanılabilmesinin yanında program ile profesyonel videolar hazırlayabilirsiniz. Programın en dikkat çeken özelliği birçok video dosyasını destekleyip, bu video dosyalarıyla videolar hazırlayabilmenizdir. Siz de kendi filminizi oluşturmak istiyorsanız, yazımızın sonundaki VideoPad İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

VideoPad Nasıl Kullanılır? Kullanılması anlaşılır ve basit bir yüzle hazırlanmış olan VideoPad programı bir nevi slayt gösterisi hazırlama programıdır diyebiliriz. Videoları birleştirip, videolara geçişler ve birbirinden güzel efektler verip kendi şaheserinizi ortaya çıkarabilirsiniz. VideoPad ile sadece video düzenlemesi değil aynı zamanda programın ses araçları sayesinde mix parçalar elde edebilirsiniz. Program ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil! Videolarınıza alt yazılar ekleyebilir, ses efektleri verebilir, aklınıza gelebilecek her şeyi videolar üzerinde uygulayabilirsiniz.

VideoPad Yardım? 50’den fazla görsel efekti kullanarak videolarınıza renk katabildiğiniz uygulamayla 2D ve 3D video dönüştürme işlemiyle video optimizasyonu yapabilirsiniz. Hatta programla video arkaplanı silip, düzenleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu videoları dvd oynatıcı ve TV gibi birçok platformda izleyebilirsiniz. Bu özellik için program videolarınızı en çok kullunılan uzantılardan olan avi, wmv, 3.gp, divx, mpg, mp3, mp4, mov  gibi formatlarda kaydeder. Piyasadaki en hızlı video düzenleme programlarından olan VideoPad ile güzel bir film oluşturma deneyimi yaşabilirsiniz. VideoPad Nasıl Kurulur? VideoPad programı sizler için aşağıda verdiğimiz VideoPad İndir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Butona tıkladıktan sonra otomatik olarak programın yükleme dosyasını indirmiş olacaksınız. Bu dosyayı indirdikten sonra “vpsetup.exe” dosyasına çift tıklayarak yükleme işlemine başlayabilirsiniz. Bu dosyayı çift tıkladıktan sonra, eğer çıktıysa güvenlik sorusunu onaylayıp, next butonlarına tıklamalısınız. Daha sonra programın yükleneceği kısmı da belirledikten sonra yükleme işlemine devam edip, artık programı kullanmak için finish (close) butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam
VideoPad İndir
VideoPad İndir

VideoPad programı ile yapabileceklerinize kısaca bakacak olursak;

-Video dosyalarını birleştirebilir, kırpabilir ve video dosyaları üzerine efektler ekleyebilirsiniz

-Videolar arasında istediğinizi koyabilir, isterseniz de boş bırakabilirsiniz

-Video dosyaları arasına geçiş efektleri ekleyebilirsiniz

-Video üzerine ekleyeceğiniz seslerin seviyelerini ayarlayabilirsiniz

-Harici kaynaklardan video kaydetme ve yakalama işlemlerini yapabilirsiniz

-Video dosyalarınızı filtreleyebilirsiniz

-Yüksek kalitede videolar oluşturabilirsiniz (HD 720p, 1080i veya 1080p)

-Ses kayıt, video kayıt ve görüntü yakalama işlemleri için klasörleri ayrı ayrı belirleyebilirsiniz

Sonuç olarak; NCH Software tarafından ücretsiz olarak sunulmuş olan VideoPad programı ile hızlı ve kolay bir şekilde videolar düzenleyebilir, yeni filmler oluşturabilirsiniz. Benzeri programlara göre kullanılması oldukça basit olarak dikkat çeken programı indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki VideoPad İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

  VideoPad İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.