Vitamin Eğitim Kaydol

İnternet üzerinden tüm dersleri çalışabileceğiniz, tekrar yapabileceğiniz, soru çözebileceğiniz, deney izleyebileceğiniz ve daha fazlasını ücretsiz bir şekilde yapabileceğiniz Vitamin Eğitim sitesidir. Öğretmen, veli ve öğrenciler için ayrı ayrı kolaylıklar ve hizmetler sunan Vitamin sitesi günümüzde eğitime en büyük desteği sağlayan web sitelerinden birisidir.

Sponsor Reklam

Okul öncesi, 4-8 arası sınıflar ve tüm lise seviyesine derslerinde büyük destek olan site görsel ve işistsel anlatımlarla  derslerin, konuların, öğrenimlerin kalıcılığını arttırmaktadır. Dersleri eğlenceli hale getiren Vitamin, bilgilerin günlük hayata yansımasını da arttırmaktadır. İlköğretim düzeyinde öğrencilerin derslerine eksta kaynak olmakta, onlara deneyler, ek anlatımlar ile destek olmaktadır.

 

Vitamin Lise, 9. ve 10. sınıf düzeyinde Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım, Tarih ve İngilizce derslerini içerir. Sitenin en büyük avantajı istediğin zaman istediğin dersi çalışabilme, dinleyebilme ve sınavını alma şansı sunar. Deneme sınavları yaparak kendini test etme olanağı sunar. İster hızlı çalış ister yavaş, ister Matematik’ten başla ister İngilizce’den. Kendine özel ders çalışma şeklini belirle, sıkılmadan – yorulmadan derslerinde başarıyı yakala.

Sponsor Reklam

Liseli gençler Vitamin kullanmanız için sebepler.

Sitede öğretmenler de düşünülmüş ve onlar için ayrı bir bölüm oluşturulmuştur. Lise veya ilköğretim fark etmeden tüm öğretmenler siteyi derslerine yardımcı bir kaynak olarak görebilirler. Okul – Ev – Vitamin üçlüsü ile kalıcı öğrenimi ve başarıyı arttırma şansı elde edilir. Öğretmenler sınıfınızın, okulunuzun başarısı için sizde Vitamin’in imkanlarından yararlanabilirsiniz. İster özel okul ister devlet okulu olsun, tüm öğrencilere destek olan bir sitedir.

Öğretmenler neden Vitamin’i seçmeliler?

https://youtu.be/c8_qNT3pg2M

Vitamin veliler (ebeveynler) için de hizmet etmektedir. Çocuklarının gelişimini yakından izleyebilir, onlara Vitamin kullanımında rehber olabilirler. Çocuklarının eğitimsel başarılarına katkıda bulunabilirler. Böylelikle çocuklarının bilgisayarı ve interneti efektif bir şekilde kullanmaları da sağlanır.

Veliler, çocuğunuz için neden Vitamin?

https://youtu.be/Wd1mbzx–Jk

Sayılarla ve tarihlerle Vitamin;

 • 5 Mart 2012 – Vitamin öğrenci ve öğretmenlere açıldı.
 • 5.2 milyon ilk ay ziyaretçi sayısı
 • 2.8 milyon farklı ziyaretçi sayısı
 • 4.3 milyon bir ayda izlenen ders içeriği
 • 620bin üye kaydı
 • 60 milyon dakika sitede geçirilen toplam süre
 • 73.6 milyon sayfa görüntülenme

Bilgisayar ve internetin eğitim için en iyi kullanım adresi olan Vitamin Eğitim sitesi ücretsizdir. Siteyi kullanabilmek için Vitamin Kaydol işlemini yapmanız gerekmektedir. Veli, öğretmen ve öğrenciler için ayrı kayıt işlemleri gerçekleştirilir. Bu nedenle Vitamin Öğretmen Kaydol, Vitamin Veli Kaydol ve Vitamin Öğrenci Kaydol bağlantılarından size uygun olanı seçin ve tıklayın. Kayıt işlemi kolay bir şekilde yapılacaktır. Lisego üye olmak,

Vitamin Eğitim Lise Kaydol – Lisego Üye Ol Vitamin Orta Okul Kaydol – Orta Okul Üye Ol Vitamin İlkokul Kaydol – İlkokul Üye Ol Vitamin Okul Öncesi Kaydol – Okul Öncesi Üye Ol Öğretmen Giriş Sayfası – Eba Üye Ol

 

Vitamin İlköğretim hakkında bilgi veren video.

https://youtu.be/Qqsx8Jh6ukg

Vitamin Eğitim nedir?

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

26 Yorumlar

 1. Hangi sınıfa gidiyorsan Lise, Orta okul veya İlkokul üye ol bağlantılarından birisine tıkla.

 2. Nisanur bilen

  Çok güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.