Allods Online İndir – Kaydol

Bilim kurgu ile fantastik bir dünya yaratan Allods Online bildiğiniz tüm MMORPG’lerden farklıdır. İnanılmaz grafikleri, profesyonel Türkçe seslendirmeleri, oyun içi çeşitliliği ile oyuncularına unutulmaz bir deneyim yaşatmaktadır. Sizde bu deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız oyun tanıtım, indirme ve kaydolmayla ilgili bu yazımızı dikkatlice okuyun.

Sponsor Reklam

Oyunun grafikleri fantastik çizgilerle oluşturulmuş ve yepyeni bir dünya yaratılmıştır. Rus yapımı bir oyun olmasına rağmen firmanın kalitesi ile oyun Türk sinema oyuncuları tarafından profesyonel olarak seslendirilmiştir. Oyun içinde herşey Türkçe olarak oyunculara sunulmaktadır.

Allods Online İndir

Allods Online İttifak ve İmparatorluk kuvvetlerinin birbiriyle kapışması üzerine kurulu olmasına rağmen sadece iki sınıftan oluşmaz. Oyunda ilk başta İttifak ve İmparatorluk kuvvetlerini seçersiniz, daha sonra ise bu iki kuvvete ait 3 farklı koldan birine giriş yaparsınız. İttifak oyuncusu olduğunuzda Kanyalılar, Bodurlar ve Elfler seçebileceğiniz ırklardır. İmparatorluk oyuncusu olursanız Zadaganlılar, Orklar ve Yükselenler seçebileceğiniz diğer ırklardandır.

Sponsor Reklam

2 kuvvete ait toplam 6 farklı ırkın olduğu oyunda her bir ırkın seçebileceği 9 farklı karakter türü bulunmaktadır.  Savaşçı, Tapınak Şövalyesi, Casus, Şifacı, Pagan, Büyücü, Kara Büyücü, Mistik ve Ozan karakter türlerinin isimleridir. Oyunun ne kadar devasa bir dünya olduğunu buradan da anlayabilirsiniz. Ayrıca oyuna verilen emeği anlayabilmeniz için, bu ırkların ve karakterlerin her birinin ayrı bir hikayesi olduğunu ve bunlara ulaşabileceğinizi belirtelim.

Oyun içinde MMORPG oyunlarının temelinde olan herşeye ve daha fazlasına erişebilirsiniz. Görevler, meslekler, beceriler, birlikler, binek hayvanları, koruyucu sistemi, sihirli taşlar ve tabi ki PVP oyun içinde karşılaşabileceğiniz bazı başlıklardır. Allods Online birkaç yazıda anlatılabilecek kadar basit bir oyun değildir. En iyisi oyunu bir an önce indirmek ve oyuna başlamaktır.

Bilim kurgu ve fantastik öğeleri birleştiren Allods Online tamamen ücretsiz ve Türkçe olmasıyla oyun severleri memnun edecek oyunlardan bir tanesidir. Sizde bu yeni ve devasa dünyanın bir parçası olmak istiyorsanız aşağıda bulunan Allods Online Kaydol bağlantısına tıklayın ve oyuna kayıt olma işlemini gerçekleştirin. Daha sonra yukarda bulunan indirme bağlantısından oyunu indirebilirsiniz.

Allods Online Türkçe Kaydol

Allods Online Kaderin Efendileri videosu.

Allods Online Tanrıların Oyunu videosu.

 

Allods-Online-İndir-Kaydol-0

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.