VLC Player İndir

VLC Player (Video Lan Client) ücretsiz bir medya oynatıcısıdır. Bu programı yükledikten sonra, başka bir video oynatıcı programına ihtiyacınız kalmayacak diyebiliriz. En popüler video ve ses formatlarını sorunsuz oynatabilen program, aynı zamanda IPv4 veya IPv6 ağlarında yayın sunucusu olarak da kullanılabilir. Siz de birçok özelliği bulunan programı indirmek için VLC Player İndir’e tıklayarak, Ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

VLC Player, FLV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, OGG, XviD, MP2 vb. uzantıları hatta eski DVD ve VCD’lerinizi hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilmektedir. Bunların dışında onlarca uzantıyı da desteklemektedir. Program codec paketlerini kendi içerisinde bulundurduğu için ayrıca bir codec paketi yüklemeniz de gerekmez. Yani sahip olduğu ses ve video çözücüleriyle ayrı bir çözücü programı yüklemenize gerek kalmadan, çoğu uzantıyı oynatabilmekte. Sizin tek yapmanız gereken programı kurup, oynatmaya başlamanız.

images

Sponsor Reklam

VLC Player’ın bir çok özelliği bulunmakta. Bunları sizin için kısaca sıralayalım;

– MP4, DivX, FLV vb. popüler uzantıları çalıştırabilme

-P2P ve Torrent dosyalarının indirimi bitmeden, dosyayla ilgili ön izleme yapabilme

– Birçok uzantısıyla Altyazıları tanıma

– Yayın sunucusu olarak kullanılabilme

– Windows, Linux, Android, iOS gibi birçok yerde çalışabilme

– Tek tuşla video oynarken, anlık görüntüyü duvar kağıdı yapabilme

– Hız kontrol özelliği

– Videoyu yakınlaştırıp uzaklaştırma özelliği

– Yüksek kaliteli medya ve görüntü oynatma desteği

– Ücretsiz, açık kaynak ve çapraz platform desteği

– Ayarlar menüsünün basit ve gelişmiş olarak kullanılabilme

– Türkçe dil desteği bulundurma

– Sürekli güncelleştirilme

– Dahili codec paketi bulundurma

Daha birçok özelliği bulunan VLC Player programını kurduktan sonra kanımızca başka bir programa ihtiyacınız kalmayacak. Onlarca video, ses, altyazı vb. formatları destekleyen program, ücretsiz ve Türkçe arayüzüyle karşınıza çıkıyor. Bir çok artısıyla diğer medya oynatıcılar arasında dikkat çeken VLC Player’ı indirmek için, VLC Player İndir butonuna tıklamanız yeterli. Google bu web sitesi için zararlı yazılım uyarısı vermektedir!

VLC Player – İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Trend Micro Kaldırma Sorunu Çözümü

Program ekle kaldırdan bir türlü kalkmayan ve hata veren antivirüs programları herkesin başına gelmektedir. indirkaydol …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.