Funny Photo Maker İndir

Funny Photo Maker ile birlikte; fotoğraflarınıza komik suratlar, farklı takvimler ve efektler ekleyebilirsiniz. Üstelik bunları hiçbir bedel ödemeden Ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit anlaşılır olan programı kullanması çok kolay. Fotoğraflarınızı yükleyerek, fotoğraf üzerinde ince detaylı çalışmalar yapabilirsiniz. Bu çalışmaları yaptıktan sonra bir de bakmışsınız bambaşka ve komik fotoğraflar ortaya çıkmış. Siz de Funny Photo Maker programını ücretsiz indirmek için sayfanın alt kısmındaki Funny Photo Maker İndir butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte neredeyse artık her yerde fotoğraf çeker hale gelmiş bulunmaktayız. Bu kadar fazla fotoğraf arşivinden bazı fotoğrafları seçip, onlar üzerinde bir değişiklik yapmak oldukça eğlenceli olsa gerek. İşte bu işlemi kolay ve anlaşılır bir dille yapmak için Funny Photo Maker programını indirmeniz yeterli. Ayrıca İngilizceyi çok az bilseniz bile programı anlamanız ve kullanmanız çok kolay.

Programın basit kullanımı sayesinde, fotoğraflarınızda değişiklik yaparken bir çok efektle karşılaşacaksınız. Kendinizin bulunduğu fotoğraflar da bile “aa bu ben miyim?” diyebileceğiniz kadar güzel ve komik efektler verebilirsiniz. Fotoğraflarınızı düzenlerken hazır şablonlar işinize fazlasıyla yarayacak. Düzenleme işlemleriniz bittikten sonra tasarım işlemini bitirmiş oluyorsunuz. Daha sonra tek bir adımınız kalıyor, o da çıktı almak. Bu kadar basit iki adımdan oluşan programla fotoğraflarınızda oynama yapmak çok kolay hale gelecektir.

Sponsor Reklam

Funny Photo Maker amatör fotoğrafların kusurlarının giderilmesinde de size yardımcı oluyor. Fotoğraflarınızda değişiklik yaparken zengin hazır fotoğraf çerçevelerini kullanabilirsiniz. Bu kısımda takvimler, kitapçıklar, paralar, bilboardlar bulunmakta. Ayrıca komik sürat efektleri verirken, ünlülerin, hayvanların, dergilerin hazır şablonlarını kullanabilirsiniz. Sürekli yenilenen şablonları programın internet sayfasından rahatlıkla indirebilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları belirlediğiniz klasöre kaydedip, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Fotoğraflarınıza kullanışlı ve güvenilir bir programla düzenlemeler yapmak istiyorsanız, Funny Photo Maker programını indirmeniz yeterli. Onlarca farklı ve eğlenceli araçlarıyla fotoğraflarınıza farklı bir hava katmak istiyorsanız aşağıdaki Funny Photo Maker – İndir butonuna tıklayarak, programı indirmeniz yeterli.

Funny Photo Maker – İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.