War of Mercenaries Kaydol – Oyna

Oyun kapanmıştır!

Arkadaşlarınızla beraber savaşmak ister misiniz? Son yıllarda gerçek  zamanlı çoklu oyunculu strateji oyun sayısına War of Mercenaries ile bir ekleme daha yapıldı. War Commander, Davetsiz Düşman gibi çok sayıda oyuncusu olan oyunlarla aynı mantığa sahip olan War of Mercenaries geçmiş çağlarda geçen hikayesiyle beğeni toplamaktadır.

Sponsor Reklam

Oyunda 4 farklı hammadde kaynağı bulunmaktadır. Bunlar Odun, Demir, Taş ve Kudret’tir. Kaynakları karargahınızda kuracağınız binalarla toplayabilirsiniz. Sınırlı sayıda bina yapımı olduğu için seviyelerini arttırmanızda fayda vardır. Bir diğer kaynak kazanma şekli ise haritada size yakın olan güçsüz oyunculara saldırmaktır. Yıktığınız her bina size belirli miktarda kaynak sağlayacaktır. En temiz ve güzel kaynak elde etme yöntemi ise NPC klanların şehirlerini yok etmektir. İlk başlarda savunma binası olmayan bu şehirlerden yüklü miktarda kaynak elde edebilirsiniz.

War of Mercenaries’de geçmiş çağlardaki savaşları yaşama şansınız bulunmaktadır. 15 çeşit ünitenin bulunduğu oyunda ünitelerin bazıları şunlardır. Bedevi Reisi, Yeniçeri, Kara Süvari, Lağımcı, DağDeviren, Karadul, Şifacı, Haşhaşi vb. isimler birçok farklı özellikte savaşçı bulunmaktadır. Oyunun en ilginç ve dikkat edilmesi gereken yönü ise saldırı yaptığınız askerleri savaşı kazansanız da kaybetsenizde tekrar üretmek zorunda olmanızdır. Bu nedenle savaşlarda gerektiği kadar asker kullanmanız önerilir.

Sponsor Reklam

War Commander ve Davetsiz Düşman tarzı oyunları sevenlerin, eski savaşçıları beğenenlerin kesinlikle oynaması gereken oyunlardan birisi olan War of Mercenaries’e kayıt olmak için aşağıda bulunan War of Mercenaries Kaydol butonuna basmanız yeterlidir. Oyuna kayıt olduktan sonra sizde War of Mercenaries oynayabilir ve arkadaşlarınızla ittifaklar kurarak düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

War of Mercenaries Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.