War Thunder İndir – War Thunder Kaydol

War Thunder; 2. Dünya Savaşı’nı ayağınıza getiren olağanüstü bir uçak simülasyon, savaş oyunudur. Yayımlayıcısı Gaijin Entertainment olan War Thunder, MMO kategorisindedir (çoklu online oynayabilme). Savaş ve aksiyon oyunlarından hoşlanan, özellikle simülasyon oyunlarını sevenler için güzel bir seçenek sunalım istedik sizlere. Tabi bir de uçak kullanmanın zevkini de unutmayalım.

Sponsor Reklam

Oyunda 2. Dünya Savaşı konu alınmış. 1927-1948 yılları arasında üretilen uçak çeşitlerini kullanabiliyorsunuz. Bu savaşta bulunan;  Japonya, Almanya, İngiltere, İtalya, Sovyetler Birliği, ABD ve Avustralya’ya ait çok sayıda saldırı ve bombardıman uçakları bulunmakta. Birçok farklı sınıfta, 100’den fazla olan bu savaş uçaklarını, savunma veya hücum yönünden  istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

War Thunder İndir

Savaşınızı sadece havadan havaya değil, hava-kara-deniz gibi 3 farklı alan üzerinden de yapabilirsiniz. Uçak kullanacaksanız, fakat bunu sadece havada değil, gerektiğinde karaya çıkartma yapabilecek, deniz üzerindeki savaş gemilerini vurabileceksiniz. Böylece oyunda savaşı farklı yönleriyle, eksiksiz hissedebileceksiniz.

Sponsor Reklam

War Thunder’da yüksek kaliteli grafikleri, yüksek derecede oynanabilirliği, çok farklı görsel efektleri bulabilirsiniz. Kullanılan haritalar gerçek hayatla neredeyse birebir. Savaşın geçtiği alanlarda gerçekçi. Güzel müzik tercihleri yapılmış. Ses efektleri de etkileyici.Kamera açısında da seçenekler sunulmuş. Kokpitinden içinden 1. kişi olarak yada 3. kişi olarak uçağın dışından görüntü alabilirsiniz.Oyunda tek başınıza üstleneceğiniz görevler dışında, takım halinde yapmanız gereken görevlerde bulunmakta. Aynı zamanda online oynarken farklı seviyelerdeki oyuncularla aynı anda oynayıp, kendinizi daha çabuk geliştirebileceksiniz.

Oyunda oynayabileceğiniz farklı modlar bulunmakta. Bunlardan birkaçından sizler için kısaca bahsedelim;

Arcade Savaşlar: Oyuncular iki takım halinde olur (32 kişi). Burada farklı uluslara ait, seviyeleri birbiriyle yakın olan uçaklarla savaşılır. Bu modda düşman uçaklarını vurmak, kara birliklerini yok etmek, düşman hava sahasındaki havaalanlarını ele geçirmek gibi görevler yapılır.

Gerçekçi Savaşlar: Üst seviye kullanıcılarına daha çok hitap eder. Tarihsel Savaşlar olarak da anılır. Daha gerçekçi ve zor olan bu bölümde oyuncuların uçak kullanımı zorlaşmıştır. Örneğin oyunculardan yük hızlarda keskin manevralar yapılması istenmiştir.

Simulator Savaşlar: Bu modda en gerçekçi simülasyon ayarları kullanmıştır. Kendinizi kokpitte tek başınıza, sanki gerçekten pilot olmuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Tabi sonuç olarak uçağın kontrolü zorlaşacak, size klavye ve mouse yetmeyecek, belki de kendinizi bir joystick almak zorunda hissedeceksiniz.

Sunduğu birçok orjinal ve muhteşem uçaklarla, gemiler ve tanklarla 2. Dünya Savaşı’nı hissetmek, göklerin hakimi olmak  istiyorsanız, War Thunder Kaydol Oyna ‘ya tıklayın, uçmanın keyfini çıkarın. Üstelik ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunmakta. İyi uçuşlar…

  War Thunder Kaydol

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.