Webcam Max İndir

Webcam Max programı ile web kameranız üzerine efektler ekleyebilir, video ve görüntü kaydedebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri görüntülü konuşma yaparken kullanabilirsiniz. Siz de görüntülü konuşmayı eğlenceli hale getirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki Webcam Max İndir butonuna tıklayarak Webcam Max programını indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Webcam Max programının özelliklerini aşağıda detaylı bir şekilde anlatacağız. Öncelikler diğer benzer programlardan ayrılan yönünden bahsedelim. Diğer webcam programlarından ayrılan en önemli özelliği aynı anda birden fazla ekranı webcam üzerinden paylaşabilmenizdir. Bunun sayesinde kendi görüntünüzle aynı zamanda o an izlediğiniz bir film görüntüsünü birleştirebilirsiniz. Bu özellikler sonucunda ekran görüntüsü, film, video ne isterseniz webcam ile canlı yayın yapabilirsiniz.

Programın özelliklerine kısaca bakacak olursak;

Sponsor Reklam

-Video ekranında çizim yapabilirsiniz

-Tüm ekranı kaplama özelliğini kullanabilirsiniz

-Sürekli yeni eklenen efektleri kullanabilirsiniz

-Özelleştirilebilir efektleri kullanabilirsiniz. Bunlar içerisinde; maske, arkaplan, çerçeve, dönüştürme, duygu, metin vb. efektleri kullanabilirsiniz

-Video ve resim olarak görüntü kaydedebilirsiniz

-Video ve webcam görüntüsü üzerine anlık efektler ekleyebilirsiniz

-2000’den fazla efektleri kullanabilirsiniz

-Kamera görüntüsünü yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz

-Video ekranında çizimler yapabilirsiniz

-Video dosyalarını oynatma özelliğini kullanarak sahte web kamera uygulaması olabilirsiniz

Ve daha birçok özelliği bulunan Webcam Max programı ile yapabileceklerinizi özetlemek gerekirse; web kameranızdan görüntü alıp efektler ekleyebildiğiniz, video ve resim kaydedebildiğiniz bir programdır. Bu programı indirerek web kamerasını kullanırken daha eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Webcam Max uygulamasıyla web kameranızın bütün özelliklerini sonuna kadar kullanabilirsiniz. Sürekli yeni eklenen binlerce efektlerle bambaşka görüntülere, fotoğraflara dönüşebilirsiniz. Aynı zamanda Webcam Max programı ile ekran ya da video alıntısı yapıp Facebook ve Youtube’dan bu görüntülerinizi paylaşabilirsiniz. Yine Webcam Max programı yardımıyla oluşturduğunuz fotoğrafları, resimleri JPG, BMP, GIF ya da PNG formatında kaydedebilirsiniz.

Webcam Max programı birçok programla da uyumlu olarak çalışabilmekte. Örneğin ICQ, Yahoo Messenger, Youtube, Anywebcam, Camfrog, Skype, Paltalk ve bunlar gibi daha birçok programla uyumlu çalışmaktadır. Ayrıca program herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için 320X240, 640X480, 640X360, 352X288 gibi birçok görüntü boyutunu desteklemektedir. Siz de Webcam Max programının deneme sürümünü ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki Webcam Max İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

  Webcam Max İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Kaspersky Kaldırma Aracı İndir

Sektörün en iyi antivirüs programlarından birisi olsa da Kaspersky antivirüs kaldırmak bazen sorun olmaktadır. Bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.