Windows 8 İçin Başlat(Start) Menüsü-Ücretsiz-İndir

Windows 8 kullanıcılarının, sistemi kullanırken gözlerimizin aradığı, alışkanlık yaratmış Başlat (Start) Menüsünü, sizlere sunduğumuz programı indirip, tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca program sayesinde isterseniz metro arayüzünü devre dışı bırakıp, Windows 7’de alışkın olduğumuz menü temalarını da ulaşabilirsiniz. Siz de Windows 8 sisteminize Başlat Menüsünü eklemek istiyorsanız, sayfanın alt kısmındaki Windows 8 için Başlat (Start) Menüsü İndir butonuna tıklayarak ücretsiz ve Türkçe olarak indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Windows 8’den önce sürekli kullandığımız Başlat Menüsünü, Windows 8 ila birlikte karşımızda bulamamıştık. İşte bu küçük boyutlu programı indirip, kısa bir sürede Başlat Menüsüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz de Windows 7’den tanıdığımız Başlat Menüsü temasını seçebilirsiniz. Windows 7’den alışkın olduğumuz bütün kısayollar ve özellikleri sisteminizde aynen kullanabilirsiniz. Hatta arama kısmını da sorunsuz olarak kullanabilmektesiniz.

Windows 7 ve Windows 8 olmak üzere iki farklı tema seçeneği sunan program, Başlat (Start) Menüsü simgesini ve avatarınızı değiştirmek imkanı sunuyor. Yine Wndows 7’den bildiğimiz bilgisayar kapatma seçeneklerine de yeni menünüzde bulabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Programla birlikte menünüzde Bağlantı Olarak Göster ve Gösterme seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz. Bu uygulamalar; Yönetimsel Araçlar, Belgeler, Resimler, Müzik, Oyunlar, Bilgisayar, Denetim Masası, Aygıtlar ve Yazıcılar, Bağlan.

Siz de bu Başlat (Start) Menüsü programını, Windows 8 sisteminizde ücretsiz indirip, Türkçe arayüzüyle kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki Windows 8 için Başlat (Start) Menüsü İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Windows 8 İçin Başlat Menüsü İNDİR  

Windows 8 Başlat menüsü ile ilgili hazırladığımız videoya aşağıda ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Kaspersky Kaldırma Aracı İndir

Sektörün en iyi antivirüs programlarından birisi olsa da Kaspersky antivirüs kaldırmak bazen sorun olmaktadır. Bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.