Wonderland Ödül Kodu Al

Oyun 2014 yılında kapanmıştır. Facebook üzerinden de artık kapalıdır.

En eğlenceli en zevkli oyunlardan birisi olan Wonderland için ödül kodu nasıl alınır, bu yazımızda sizlere bunları resimlerle açıklayacağız. İsterseniz yazının en latında bulunan Wonderland Ödül Kodu Al videomuzu da izleyebilir ve birbirinden değerli hediyelere ücretsiz sahip olabilirsiniz. Oyun içinde birçok amaçla kullanılabilen bu ödüller sizlere birçok avantaj sağlayacak ve kahramanınızı çok daha hızlı geliştirmenizi ve kahramanınızın daha güçlü olmasını sağlayacaktır.

Sponsor Reklam

Wonderland ödül kodu almak için ilk yapmanız gereken, oyunun facebook sayfasını beğenmektir. Aşağıda bulunan fotoda gözüktüğü gibi beğenme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Wonderland oyunun facebook sayfasına gitmek için ise aşağıda bulunan butona tıklamanız yeterlidir.

Wonderland Ödül Kodu Alma
Wonderland Ödül Kodu Alma

Wonderland Facebook Sayfası

Facebook sayfasına beğene tıkladıktan sonra hemen yan tarafta bulunan Beğen Hediye kısmına tıklamalısınız. Beğen işlemini yapmadan hediye kısmına girmeyiniz, aksi takdirde ödül kodunuzu alamazsınız.

Sponsor Reklam
Wonderland Ödül Kodu Al
Wonderland Ödül Kodu Al

Beğen hediye kısmına girdiğinizde aşağıdaki gibi bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada size verilen kodu seçip kopyalamanız gerekmektedir. Bu işlemi seçtikten sonra CTRL+C tuşlarına aynı anda basarak yapabilirsiniz.

Wonderland Ödül Kodu
Wonderland Ödül Kodu

 

Daha sonra ise oyuna giriş yapmanız ve sağ üst köşede bulunan CANLI yazısına tıklamanız gerekmektedir. Oyun içinde önünüze bir pencere açılacaktır.

Wonderland Ödül Kodu Girme
Wonderland Ödül Kodu Girme

Açılan bu sayfada ise yapmanız gereken 5. sekme olan Hediye Paketi yazısına tıklamaktır. Aşağıdaki görüntüyü elde ettiğinizde ise yapmanız gereken en aşağıdaki kutucuğa tıklamak ve CTRL+V tuşlarına basmaktır. Eğer ödül kodu buraya bu şekilde yapışmazsa sağ tıklayıp yapıştır demeye çalışın. Son olarak ödül kodu yağıştırdığınız yerin hemen sağında yer alan Toplamak yazısına tıklamanız yeterlidir. Artık Wonderland Ödüllerini almış bulunuyorsunuz.

Wonderland Ödülleri
Wonderland Ödülleri

Wonderland oyununa kayıt olmadıysanız yada oyun hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan Wonderland Kayıt sayfası butonuna tıklamanız yeterlidir.

Wonderland Kayıt Sayfası

Wonderland ödül kodu dışında birde günlük ödüller vermektedir. Günlük ödüllerinizi almak için aşağıdaki bağlantıya hergün tıklamanız gerekmektedir. Daily Gift adı altında verilen bu hediyeleri oyun içinde kullanabilirsiniz. Hepsi tamamen ücretsiz bu hediyeleri sakın kaçırmayın!

Wonderland Günlük Hediye

Wonderland Ödül Kodu Nasıl Alınır öğrenmek istiyorsanız aşağıda ki yardım videomuzu izlemenizi öneririz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

2 Yorumlar

  1. Saitcan Kaçmaz

    sagol

  2. Wonderland ödül kodu almak istiyorum ama burada resimlerde sıkıntı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.