Yahoo Kaydol

En eski e-posta sağlayıcılarından birisi olan Yahoo, eski popülaritesini kaybetmiş olsada hala sadık kullanıcılara sahiptir. 14 yıl önce aldığım ilk e-posta adresim Yahoo’dan olduğu ve o günden bugüne kullandığımdan dolayı, benim için Yahoo’nun yeri bir başkadır. Kolay arayüzü, çöp e-posta engelleme vb. konularda kaliteli bir hizmet sunan Yahoo’yu kesinlike denemenizi öneririm.

Sponsor Reklam

Yahoo sadece ücretsiz e-posta hesabı sağlayan bir web sitesi değildir. İçeriğinde birçok kısmı barındıran bu site sunduğu tüm hizmetleri kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Türkiye’de çok bilinmese ve kullanılmasa da Yahoo Messenger gibi sohbet programından tutunda, hiçbir yerde bulamayacağınız online oyunlarda yine bu sitededir.

Yahoo’nun verdiği hizmetleri tek tek açıklamak sayfalar sürer. Sadece isimlerini söylersek bile sitenin ne kadar iyi olduğunu anlayabilirsiniz.  Burçlar, My Yahoo!, en büyük haber portallarından güncel haberler, Yahoo Messenger bunlardan sadece birkaçıdır.

Sponsor Reklam

Özellikle İngilizcesi iyi olan kişiler için Yahoo United States sayfası çok iyidir. Burada kolay kolay hiçbir yerde bulamayacağınız şeyler vardır. Örnek olarak oyun sayfasında bulunan yüzlerce oyunu verebiliriz. Hatta burada Chess (satranç) oynarken dünyanın dört bir yanından insanlarla müsabaka yapabilirsiniz. GO gibi pek bilinmeyen güzel oyunların tutkunu iseniz, sürekli rakip bulabileceğiniz nadir sitelerden birisidir Yahoo.

İsmiyle akılda kalıcılığı fazla olan bu site google, msn kadar eskidir. Türkiye’de çok fazla kullanıcısı olmasa da dediğimiz gibi sadık kullanıcıları vardır. Çöp e-postaları algılamadaki yeteneğine, birçok e-posta sağlayıcı hala ulaşamamıştır. Sadık kullanıcıların oluşmasını sağlayan özelliklerinden birisidir çöp e-posta yakalama başarısı.

Sizde Yahoo! nun ayrıcalıklı kullanıcılardan birisi olmak istiyorsanız, yapmanız gereken aşağıda bulunan Yahoo Kaydol bağlantısını açmaktır. Kayıt olma işlemi sırasında dikkat etmeniz gereken ise isterseniz yahoo-com, isterseniz de yahoo-com-tr uzantılı e-posta alma şansınızın olduğudur. Basit kayıt işleminden sonra sizde Yahoo! diye bağırmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Yahoo Kaydol

Yahoo kayıt işlemini tamamladıktan sonra sitenin diğer hizmetlerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca Yahoo Messenger ile arkadaşlarınızla sohbet etmek imkanınız da bulunmaktadır. Dünyanın en popüler sohbet programlarından biri olan bu programı indirme sayfasına gitmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Böylelikle hazır olan Yahoo hesabınızla aynı zamanda sohbet etmenin de keyfini sürebilirsiniz.

Yahoo Messenger İndirme Sayfası

Yahoo Kayıt Olma işleminin nasıl yapıldığını anlatan videodur.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

35 Yorumlar

 1. yahoya nasıl kayt olurum

  • Yahoo kayıt ol sayfasında ki videoyu dikkatlice izlerseniz çok rahatlıkla kaydolabilirsiniz.

 2. e-mail açmak istiyorum

  • 24.133.199.38 nolu IP’den 14:51’de mesaj attığınız gözüküyor. Bu nedenle internet üzerinden yazdıklarınız size “adli” süreç olarak dönebileceğini unutmayın. Yaptığınız yorumların geri dönüşleri “mahkeme” celbi olabilir.

   2. mesajınızı yayınlamadık, ama kayıtlarımıza aldık. Tekrar etmesi durumunda “mahkeme” yolunu kullanabiliriz.

   Son olarak e-mail açmak için burada anlatılanları adım adım yaparsanız sorun yaşamazsınız.

 3. merve ateş diyor ki

  face açıyoz da gmail ne alaka

  • Face açmak için e-postanızın olması gerekmektedir. Belki böyle bir alaka olabilir. Daha fazla açıklama yapamıyoruz çünkü siz Facebook ve Gmail ile ilgili bir konuda Yahoo’nun altına yorum yapmışsınız.

 4. muhammed.1164 olarak hotmail açtım. Sağolun.

 5. açmak istiyorum ve güzel olması için

 6. Beni yahoo ya kaydedin

  Yahoo

 7. isaın oğlo birı kitabı gibdr okudca anlrasınz okumdca anlymsınz

 8. slm ben melike su an telefondan yahoo acmaya calisiyorum ama 11 yasindayim ayrica telefon da babamin ne yaparim bilmem videoyu da acamiyorum bana yardim edin lutfen yahoo ………

 9. ben melike telefondan acmaya calisiyorum ama acamiyorum yardim edin bana yahoo…

 10. slm yahoo acmak icin telefondan videoyu acamiyorum bana yardim edin yahoo…

 11. help me yahoo kaydol konusunda

  • Çağla Hanım Yahoo Kayıt ol işleminin neresinde takıldınız. Bilgi verirseniz yardımcı olalım.

 12. Bana yardim et yahoo

 13. uzaktaki akrabalarımla komuşucağım

 14. seni seviyorum

  Yahoo kaydol kolaymış, Yahooyu seviyorum. En güzel e-posta yahoo’da.

 15. Yahoo e-posta açtım. teşekkürler İndirkaydol

 16. Yahoo e-posta aldım. Teşekkürler site admini.

 17. Yahoo hesabımı açtım.

 18. yahoo çok güzel bir site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.