Yahoo Messenger İndir – Kaydol

Yahoo Messenger 17 Temmuz 2018 tarihinden itibaren devre dışı bırakılmıştır. PC – Android ve IOS sürümleri kaldırılmıştır.

En köklü internet kuruluşlarından olan Yahoo’nun kullanıcılarına sohbet etme ve daha fazlasını yapma imkanı sunduğu programdır. Programın Türkçe arayüzü olmaması ülkemizde pek tutulmamasına neden olmuştur. Oysa ki program bir sohbet programından isteyebileceğinizden fazlasını sizlere sunmaktadır.

Sponsor Reklam

Yahoo önceden de belirttiğimiz gibi internet dünyasının en eski web sitelerinden birisidir. E-posta hizmeti vermesinin yanı sıra kullanıcılarına birçok ek hizmet sunmaktadır. Türkiye’de Mynet’in yerini düşünürseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız. Mynet’in içeriğini oluştururken kesinlikle Yahoo’dan ilham aldığını söyleyebiliriz. Yahoo Messenger artık bilgisayardan kullanmak için tarayıcı ile Yahoo hesabınıza girebilirsiniz.

Yahoo Messenger PC Giriş

Yahoo oyun, haber, fal, magazin, sinema, alışveriş, seyahat vb. birçok dalı bulunmaktadır. Fakat sitenin Türkçe sürümünde bunların birçoğunu bulamazsınız. Bunun en büyük nedeni Yahoo’nun Amerikanın Mynet’i olmasındandır. Site daha çok Amerikan vatandaşları için oluşturulmuş, daha sonra tüm dünyadan gelen e-posta kullanıcıları için başka dillerde de alt siteler oluşturmuştur.

Sponsor Reklam

Şirketin mantığı ve içeriği bu şekildedir.  Yahoo Messenger programının neden sadece İngilizce olduğunu anlamışsınızdır. Program dil sorunu dışında mükemmele yakındır. Sesli sohbet, görüntülü sohbet, cep telefonu arama (ücretli), Yahoo oyunlarla entegreli, dosya transferi, adres defteri, avatar ve mimik simge desteği, canlı radyo oluşturma ve daha fazlasını programla gerçekleştirebillirsiniz. Cep telefonuna ücretsiz mesaj atma özelliği bulunmasına karşı Türkiye’deki operatörler desteklememektedir. Cep telefonu arama özelliği ise Skype kullanımı gibidir. Program olarak bilgisayarlara artık hizmet vermeyen uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Yahoo Messenger İndir – Android

Yahoo Messenger İndir – iOS

Aynı anda birden fazla kişiyle sesli sohbet yapabilme, sesli e-posta gönderimi, sesli aramalarda ses efekti kullanabilme vb. birçok sohbet programında olmayan özelliklerde Yahoo Messenger’da bulunmaktadır. Programın kalitesi tartışılmaz, dil sorun olmaz diyorsanız kesinlikle kullanmanız gereken programlardan birisidir. Ayrıca programı bir Yahoo adresi ile kullanmak istiyorsanız, sizi Yahoo Kaydol sayfasına yönlendirecek aşağıdaki butona tıklayın.

Yahoo Kayıt Olma Sayfası

 Yahoo Messenger sohbet programının nasıl kurulduğunu anlatan videodur.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Holla Rastgele Görüntülü Sohbet İndir – Kaydol

indirkaydol sitesi olarak sizlere yeni ve eğlenceli uygulamaları tanıtmaya devam ediyoruz. Özellikle iletişim programlarımıza son …

1 yorum

  1. eminfeyzullayev

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.