360 Total Security İndir

İndirkaydol sitesi ayrıcalığı ile tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, bilgisayarınızı yavaşlatmadan virüslerden temizleyen ve virüs bulaşmasını engelleyen 360 Total Security indirebilirsiniz. 20 yıldan fazla bilgisayar deneyimimiz ile size bu antivirüs programını öneriyoruz.

Sponsor Reklam

360 Total Security nasıl kurulur? Yukarıda bulunan 360 Total Security indir butonuna tıklayıp programı indirdikten sonra iki kez tıklayın ve çalıştırın. Karşınıza aşağıdaki gibi gibi ekran görüntüsü gelecektir. Burada “Yükle” butonuna bastıktan sonra 2dk bekleyin ve antivirüsünüz kuruldu. İtiraf edelim bu kadar hızlı kurulan bir antivirüs programı kesinlikle görmedik.

360 Total Security İndir

360 Total Security Nasıl Kurulur
360 Total Security Nasıl Kurulur

360 Total Security nasıl kullanılır? Çok ama çok kolay arayüzü tamamen Türkçe’dir. Ve bir antivirüs programından çok daha fazla özelliğe sahiptir. “Total security” yani komple güvenlik anlayışı ile bilgisayarınız için gerekli birçok özelliği size sunmaktadır. Toplam 5 menüsü olan programın menülerini teker teker inceledik ve ne işe yaradıklarını ve nasıl kullanacağınız aşağıda size listeledik.

Sponsor Reklam

1- Tam Kontrol: Bu menü bilgisayarınızı kontrol ederek, bilgisayarınızı hızlandırmak için gerekli işlemleri sizin için denetler. Kontrol işlemi bittiğinde “Onar” butonuna bastığınızda bilgisayarınızda gereksiz dosyaları siler, hızlı virüs taraması ile bulduğu virüsleri temizler ve bilgisayarınızın açılışını yavaşlatan programları açılış kaldırır. 2 tuşa basarak bilgisayarınızda inanılmaz bir hız kazanırsınız.

360 Total Security Yardım
360 Total Security Yardım

2- Virüs Taraması: Hızlı tarama, Tam Tarama ve Özel Tarama olmak üzere size 3 farklı virüs tarama özelliği sunar. Hızlı tarama genel sistem dosyalarını tarar, Tam tarama bilgisayardaki tüm dosyaları tek tek kontrol eder, Özel tarama ise sizin belirlediğiniz yeri tarar. Altta bulunan Dosya Analizi şüphelendiğiniz bir “program, oyun, dosya” bir dosyayı kapsamlı olarak inceler. Karantina bulunan virüslü dosyaların sistemden saklandığı alandır. Güven listesi ise kullandığınız “crack vb.” programları ekleyip virüs taramasından muaf tuttuğunuz alandır.

360 Total Security Virüs Taraması Nasıl Yapılır
360 Total Security Virüs Taraması Nasıl Yapılır

3- Hızlandırma: Windows’un tüm sürümlerinde aslında kullanmadığınız bir çok sistem ve program dosyası arka planda çalışarak “RAM” kaynağını tüketir. İşte burada 360 Total Security sizin için sistemde bulduğu gereksiz kaynak tüketimini belirler ve size kapatmanız için seçenek sunar.

360 Total Security Bilgisayarı Hızlandırma
360 Total Security Bilgisayarı Hızlandırma

4- Temizleme: Bilgisayarınızın diskini dolduran gereksiz tüm dosyaları tek tıklamayla silmenizi sağlar. Piyasada bulunan ve kendisinin kapladığı daha fazla olan, sistemi yavaşlatan temizleme programları yerine artık 360 Total Security kullanabilirsiniz.

360 Total Security Gereksiz Dosya Temizleme
360 Total Security Gereksiz Dosya Temizleme

5- Araç Kutusu: Düzeltme Eki, Windows’un kendisinin yayınladığı düzeltmeleri sizin için tarar ve yine tek tıklama ile bu problemleri çözmenizi sağlar. Sandbox son yılların popüler teknolojisidir. Crack, bilmediğiniz bir program, şüpheli bir dosyayı Sandbox’ta çalıştırarak bilgisayarınıza zarar vermeden test etme imkanı sunar. Sistem Yedekleme Temizleyicisi, bilgisayarda oldukça fazla yer tuttuğu için arada temizlenmesi gereken bir kesimdir. Sistem geri yükleme noktalarını sizin için siler. Tarayıcı Koruması – Hani değiştirilemeyen ana sayfa problem, Google dışında sülük gibi yapışan arama motorlarını çok güzel bir şekilde temizler ve düzeltir. Üstelik Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera hangisini kullandığınızın bir önemi yok. Her menüde olduğu gibi 2 tıkla sorun düzeltir. Güvenlik duvarını indirip aktif ederek bilgisayarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz. Özellikle oyun hesabı çalınmasından korkan, Metin 2’de hesap çaldırmaya son verir.

360 Total Security İndir
360 Total Security İndir

Yıllardır bu kadar hızlı, sistemi yavaşlatmayan, kolay kurulum ve kullanım sunan, birçok özelliği ile hayatımızı kolaylaştıran bir program görmemiştik. İndirkaydol sitesi olarak bu programı tüm bilgisayar kullanıcılarına öneriyoruz. Kendi bilgisayarlarımızda kullandığımız 360 Total Security antivirüs programı ile ilgili yardım isteklerinizi yorum formları ile bize iletin. Gerçi programın kolaylığı yardım isteklerini çok azaltacaktır, en azından program ile ilgili görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Sesli anlatımlı 360 Total Security yardım videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

AVG Antivirüs Kaldırma Programı İndir

Kaldırılamayan antivirüs programları ile ilgili yardım yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere AVG antivirüsü nasıl …

6 Yorumlar

  1. Süper bir antivirüs. Bilgisayarı hiç yavaşlatmıyor.

  2. Tüm kullanıcılara tavsiye ediyoruz! Bilgisayarınızı hızlandırıyor, virüslere karşı koruyor, gereksiz dosyaları temizliyor!

  3. abi virüs var mı içinde yoksa çok lazım bir de virüs bu programı yenebiliyorsa o antivirüs programının önemi yok ya virüs programı virüs yapabiliyormu?

  4. yani virüs antivirüs programını yenebiliyor mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.