4 Resim 1 Anlam İndir – Oyna

Kelime oyunları hızla artmakta ve keyifle herkes tarafından oynanmaktadır. 4 Resim 1 Anlam oyununu özel kılan ise oyunu isterseniz Türkçe isterseniz İngilizce oynayabilirsiniz. Bu da tabi ki eğlenirken aynı zamanda İngilizce bilginizi de ölçmenizi sağlayacaktır. Bildiğiniz gibi daha önce birçok kelime oyununu hem nasıl oynayacağınızı hem de oyunun cevaplarını sitemizden sizlere sunmuştuk. Yine bu oyun için de ilk önce nasıl oynayacağınızı ve oyunu nasıl yükleyeceğinizi anlatacağız daha sonra da oyunu sizler için bitirip oyunun cevaplarını da sitemize ekleyeceğiz.

Sponsor Reklam

4 Resim 1 Anlam nasıl oynanır? Oyunu isterseniz Türkçe isterseniz İngilizce kelimeler ile oynayabilirsiniz. Gösterilen 4 resime bakarak anlatılmak istenen kelimeyi bulmaya çalışırsınız. Kelimenin harf sayısı ve oluşturan harfler aşağıda verilir. Tabi harf sayısı fazladır, her bir soru için 12 harf karışık olarak size verilir ve siz bu harfleri kullanarak istenilen kelimeyi bulursunuz. Ayrıca isterseniz cevapları “sesli” olarak da verebilirsiniz.

Oyunda 3 farklı ipucu vardır, ipuçları oyunda elde ettiğiniz altınlarla alınabilir. Oyun başında 150 altın direk verilir ve her soru bildiğinizde 10 altın hesabınıza eklenir. İlk ipucu harf gösterdir 30 altın harcar ve cevap kısmında bir harf açar. İkinci ipucu harf ele’dir ve 60 altın harcayarak alabilirsiniz. Harflerin çoğunu eler ve cevabı bulmanızı kolaylaştırır. Son ipucu 90 altın değerindedir ve direk cevabı size gösterir.

Sponsor Reklam

4 Resim 1 Anlam oyunun en iyi özelliği oyunu Türkçe olarak oynasanız da size kelimenin İngilizce karşılığını da göstermektedir. Böylelikle kelime oyunu ile eğlenirken aynı zamanda İngilizce kelime dağarcığınız genişler. Oynamak için yapmanız gereken aşağıdaki 4 Resim 1 Anlam İndir butonuna tıklamaktır.

4 Resim 1 Anlam İndir – Android

Çok yakında oyunun tüm cevapları sitemizde yer alacaktır. Yer aldığında bu yazıdan sizlere duyurulacaktır.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.