Adobe Air İndir

Adobe firması dünyanın en güçlü, en büyük teknoloji şirketlerinden birisidir. Adobe AIR (Adobe Integrated Runtime) ile tarayıcıdan bağımsız olarak kullanılan uygulamalar için bir platform sunmaktadır. Özellikle Flash tabanlı uygulamalarda sıkıntı yaşayan üretici ve kullanıcılara alternatif olabilecek bu platform birçok yenilik, özellik sunmaktadır.

Sponsor Reklam

Adobe AIR bu platformla çalışan uygulamaları kullanmak için yüklenmesi gereken bir programdır. Yani Adobe Air platformunda üretilen her programı ve uygulamayı çalıştırmak için AIR’ı yüklemeniz gerekmektedir. Tabi programı bir kez yüklemeniz tüm AIR uygulama ve programlarını çalıştırabilmeniz için yeterlidir. Program geliştiriciler içinde birçok yenilik sunmaktadır. Daha güvenli, tarayıcıdan bağımsız olması, Android, iOS gibi cep işletim sistemleri için kullanılabildiği gibi masaüstü, dizüstü bilgisayar işletim sistemlerini de desteklemektedir.

Platform HTML, CSS, JavaScript ve Flash ve benzeri birçok programlama dilini desteklediği için oyun, uygulama ve program gibi farklı karakterlerde üretim yapılabilmektedir. Tabi bu üretim çeşitliliği ve farklılığı sayesinde hemen herkesin kullandığı bir programın AIR platformunda yazılma ihtimalini de arttırıyor. Eğer bu tür bir uygulama, program yada oyun çalıştırmak istiyorsanız Adobe AIR’i yüklemeniz gerektiğini belirtelim.

Sponsor Reklam

Adobe firmasının geliştirdiği bu platform şuan sayıca az uygulama içerse de ilerde çok daha fazlasına sahip olacağı düşünülmektedir. Teknoloji sektörünün öncü firmalarından biri olan Adobe’un platformu daha da geliştireceğini ve sektörde çok önemli bir yer edineceğini düşünmek gerçekçi olacaktır.

3D oyunlar, cep uygulamaları ve programlar için gerekli olabilecek bu programı aşağıda bulunan Adobe AIR İndir kısmından indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Böylelikle AIR platformunda hazırlanan herşeyi çalıştırma şansınız bulunur.

Adobe Air İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Deezer İndir – Kaydol

Spotify, Youtube Music gibi Deezer’da sizlere ücretsiz müzik dinleme yada çok cüzzi bir miktar para …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.