Akıllı Sürücü İndir – Oyna

Aslında bir board game (kutu oyunu) olan Rush Hour oyununun dijital ortama aktarılmış halidir. Oldukça zevkli, sürükleyici ve zorlayıcı bir oyun olan Rush Hour oyununun dijital sürümü de bir o kadar eğlenceli bir o kadar zorlayıcıdır. Akıllı Sürücü kesinlikle en iyi zeka oyunlarından birisidir. İlk başta kolay gözüken bu oyunda ilerleyen seviyeleri geçmenin imkansız olduğunu düşüneceksiniz, tabi indirkaydol sitesi olarak sizlere bölümleri nasıl geçeceğinizi anlatacağımız yardım yazılarımız ve/ya videolarımız olacak.

Sponsor Reklam

Oyun 6*6 yani 36 kare’de oynanmaktadır. Tam bir karmaşa içinde dizilmiş araçların arasından size ait olan arabayı çıkışa (exit) götürmelisiniz. Tabi çıkışa doğru gitmek için aracınızın önünde başka hiçbir araç olmamalıdır. Oyunda 36’lık alan içinde 3 alan ve 2 alan kaplayan araçlar vardır. Araçların renkleri değişebilmektedir fakat seviye değişmedikçe araçların yerleri değişmez. Sizin aracınız alttan 4. üstten 3. sırada yanlardan ise herhangi iki karede olabilmektedir. Sadece 3. sırada sağdan ilk karede olamaz çünkü tüm amaç o kareye gelerek aracı dışarı çıkarmaktır.

En iyi zeka oyunlarından birisi olan bu Akıllı Sürücü’nün kutu hali dünyada milyonlar satmıştır ve hala piyasada satılmaya devam etmektedir. Paketin içinden 20 kolay 20 normal ve 20 çok zor çıkmaktadır. Oyunun uygulamasının en iyi yanlarından birisi de budur, 3000’den fazla toplam seviye vardır. 10 farklı mod ve birçok zorluk derecesi bulunmaktadır. Her seviyede hız ve hamle sayısına göre yıldız verilmektedir. Yani en kısa sürede ve en az hamlede bitirerek her seviyede maksimum 3 olan yıldızları toplayabilirsiniz. Belli bir yıldız sayısına ulaşmadan diğer zorluk seviyelerine geçemezsiniz.

Sponsor Reklam

Büyük küçük herkesin oynayabileceği süper eğlenceli bu zeka oyununu aşağıda bulunan Akıllı Sürücü İndir butonlarını kullanarak yükleyebilirsiniz. Oyunda takıldığınız seviyeleri bize sorabilirsiniz. Yakında oyunun seviyelerini nasıl geçeceğinizi youtube videoları ile sizlere aktaracağız.

Akıllı Sürücü İndir – Android   Akıllı Sürücü İndir – iOS

Akıllı Sürücü Nasıl Oynanır
Akıllı Sürücü Nasıl Oynanır
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.