Altın Madencisi – Gold Miner Deluxe İndir

Yılların eskitemediği en güzel oyunlardan birisi Gold Miner ( Altın Madencisi) oyunu şimdi cep telefonları ve tabletler için piyasaya sürüldü. Üstelik tamamen ücretsiz olan bu oyun yenilenen grafikleri ile çok daha güzel ve çok daha eğlenceli bir yapıya bürünmüş. Gold Miner Deluxe serinin Versiyon 1.2 sürümü olarak piyasaya çıkmıştır.

Sponsor Reklam

Oyunun yeni sürümünün en büyük özelliği ses kalitesi ve görüntü kalitesinin iyileştirilmesidir. Oyunun görevleri ise hala aynı şekilde eğlencelidir. Kalitenin artması oynama zevkini oldukça arttırmış. Elmas, Taş, Dinamit gibi engeller ve bonuslar oyun içinde korunmuş.

Altın Madencisi Deluxe sürümünde yer alan bonuslar ve engeller hakkında aşağıda bir liste oluşturduk. Listeyi dikkatlice okursanız oyunda çok daha başarılı bir şekilde seviyeleri geçebilirsiniz.

Sponsor Reklam
  • Küçük Altın Parçaları: Çok daha hızlı bir şekilde yukarıya çıkarılır, fakat az miktarda para elde edilir.
  • Orta Altın Parçaları: Orta hızda çıkartılır ve orta miktarda para elde edilir.
  • Büyük Altın Parçaları: Yavaş bir hızla yukarı çıkartılır, fakat oldukça fazla para elde edilir.
  • Taşlar: Olabildiğince uzak durmakta fayda vardır. Altın parçaları gibi büyüklükleri ve çekme hızları değişmektedir. Sadece direk alınabilecek altın kalmadığında taşların arkasındaki altınları almak için çekilmelidir.
  • TNT (patlayıcı varil): Uzak durulması gereken başka bir tehlikedir.
  • Elmas: Hızla çekildiği ve oldukça fazla para getirdiği için ilk hedeflerinizin arasında yer almalıdır. Önünde engel (taş vb.) varsa ve süreniz yeterli ise engeli kaldırmak için zaman harcayabilirsiniz.

Oyunu cep telefonu ve tabletleriniz için aşağıda bulunan butonlardan cihazınıza uygun olan tıklayarak edinebilirsiniz. Gold Miner Deluxe İndir butonuna tıkladıktan ve oyunu yükledikten sonra siz de keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunda ne kadar usta olduğunuzu oyun içinde bulunan dünya sıralamasından görebilirsiniz. Oyun ile ilgili takıldığınız yerleri, anlamadığınız İngilizce kelimeleri bize aşağıda bulunan Yorum Gönder kısmında sorabilirsiniz.

Gold Miner Deluxe İndir (Android)   Gold Miner Deluxe İndir (iOS)

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.