Arenas of Glory (Gladyatör Savaşları) Kaydol-Oyna

5 milyona varan kayıtlı kullanıcı arasında yer alıp, en iyi gladyatör olmak için arenada seyircileri coşturarak savaş! Arenas of Glory; herhangi bir tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz, Türkçe dil desteğine sahip PvE ve PvP olarak gladyatör savaşları yapabileceğiniz bir oyundur. Siz de Arenas of Glory oyununa ücretsiz kayıt olup oynamak için, yazımızın sonundaki Arenas of Glory Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

En iyi oyun yapımcılarından biri olan BigPoint firması tarafından yayınlanan Arenas of Glory, ücretsiz ve Türkçe olarak yükleme yapmanıza gerek kalmadan, web tarayıcısı üzerinden oynanabilmektedir. Oyundaki amacınız; arenadaki seyircileri coşturup şöhret sahibi bir gladyatör olmak. Aksiyon ve heyecanın yoğun olduğu oyunda, en iyi gladyatör olmak için birebir diğer oyuncularla ya da kaplan, fil, aslanlara karşı savaşacaksınız.

Oyuna kayıt olup başladığınızda Versus, Magnus ve Priscus arasından seçim yapacaksınız. Bu karakterlerin hepsinin kendine has özellikleri bulunmakta. Karakterinizi seçtikten sonra bir dizi eğitimden geçiyorsunuz. Önce küçük çaplı dövüşlerden sonra, karakterinizi geliştirip daha acımasız bir gladyatör olabilirsiniz. Unutmayın, oyundaki asıl amacınız seyircileri coşturmak.

Sponsor Reklam

Arenas of Glory’de 3 gladyatörden birini seçtikten sonra, arenaya iniyorsunuz. Bu seçtiğiniz gladyatörler için 11 ünvan bulunuyor. Oyunda başarılı oldukça adım adım bu ünvanları kazanabilirsiniz. Ayrıca oyunda tek başınıza (single) ilerleyebileceğiniz gibi, bir klana üye olabilirsiniz. Üye olduğunuz bu klanlarla birlikte toplu dövüşler yapabilirsiniz. Oyunu daha heyecanlı yapan klan sistemiyle 1700 klandan istediğinize katılabilirsiniz.

Oyunda klan sisteminin yanı sıra, lig sistemi bulunuyor. Ne kadar iyi bir gladyatör olduğunuzu göstermek için, bir lige katılabilir, burada ligin en iyisi olabilirsiniz. 6 farklı ligin bulunduğu oyunda, yüzlerce silah ve materyali kullanarak karakterinizi geliştirebilirsiniz. Online olarak tarayıcı üzerinden Türkçe ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Arenas of Glory oyununa kayıt olup oynamak için, aşağıdaki Arenas of Glory Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Arenas of Glory KAYDOL-OYNA  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.