Deepolis (Denizaltı Oyunu) Kaydol-Oyna

Okyanusun karanlık derinliklerinde bir sualtı amirali olmak istiyorsanız, Deepolis oyununu oynayabilirsiniz. Gelişmiş 3D grafikleriyle, suyun altındaki heyecanlı savaşlara katılıp, bilinmeyen uçsuz bucaksız su altı dünyasında gezebilirsiniz. Oyundaki amaç harita üzerindeki yerlerde savaşlara katılıp, en iyi amiral olmak. Siz de Deepolis oyununa kayıt olup tarayıcınız üzerinden ücretsiz ve Türkçe olarak oynamak için, yazımızın sonundaki Deepolis Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Herhangi bir tarayıcı üzerinden Türkçe olarak oynanabilen Deepolis oyunu, Joygame tarafından siz oyun severlere sunulmuş. Oyun Adobe Flash üzerine kurulmuş bir program olduğu için, oyunu istediğiniz bir tarayıcıdan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Aşağıda sizin içn verdiğim butona tıklayarak Joygame üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.

Deepolis oyununda gerçek bir sualtı amirali oluyorsunuz ve amacınız NPC’leri ve diğer oyuncuları batırıp, macerayı tamamlamaktır. Oyunda ilerledikçe deneyim puanlarınızı topluyorsunuz ve seyiye seviye ilerliyorsunuz. Sahip olduğunuz Denizaltınızı 3 boyutlu sualtında kullanıyor olacaksınız. Oyuncular NPC’lerle savaşmak için klanlar oluşturabilir ya da tek başına oynanıp seviye atlanılabilir.

Sponsor Reklam

Oyun hakkında bilinmesi gerekenleri de sizlere kısaca açıklayalım. Oyunda bir denizaltına sahip oluyorsunuz. Bu denizaltıyla savaşacak, gelişmek için farklı ticari işlemler yapacaksınız. Oyundaki önemli birkaç unsurdan bahsedelim;

Ambar: Denizatınızın yük hazinesidir. Ambarı doldurduğunuzda istasyona boşaltıp, Cel kazanırsınız. Böylece daha yüksek kapasiteli bir gemi olabilirsiniz.

Baryon Alanı: Saat başı herhangi bir yerde belirirler. Baryonlar süre bitimine kadar aldığı ateş miktarını grafik olarak gösterir. En fazla ateş eden franksiyon, baryonun vereceği ödülü kazanır.

Cel: Oyundaki paradır. Görevleri yaparak, NPC avlayarak, ticaret yapılarak kazanılır. Bankadan alınabilir.

Donanım: Pazardan aldığınız mühimmatları geminize takacağınız bölümdür.

İstasyon Memnuniyeti: Memnuniyet nüfus artışını değiştirir. Nüfus arttıkça üretim hızlanır.

Klan: Oyuncuların oluşturdukları birliklerdir. Klan’a başvuran oyuncu 10.000 Cel öder.

NPC: Sistem tarafından yerleştirilen ve yönetilen canavarlardır.

Muhteşem 3D Projeksiyonuyla, istediğin gibi hareket edebildiğin Deepolis oyununa ücretsiz olarak kayıt olup, oynamak için aşağıdaki Deepolis Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Deepolis KAYDOL-OYNA  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.