At Zarını Kur Şehrini Kaydol – Oyna

Son yılların kuşkusuz Türkiye’deki en iyi, en büyük oyun firmalarından birisi JoyGame’dir. JoyGame her geçen gün oyun sayısı ve çeşitliliğini arttırmaktadır. İşte 1 Ekim itibari ile JoyGame oyun listesine katılacak yeni oyun At Zarını Kur Şehrini’dir. Firmanın bu türden bir oyunu olmadığını hatta dijital oyun piyasasında bu türde pek oyun olmadığını da belirtelim.

Sponsor Reklam

Evde ailece yada arkadaşlarla eğlenceli vakit geçirmek için oynanan zar oyunları artık dijital dünyada. Monopoly’i hemen hemen herkes bilmektedir. Zarlar atılır gelinen kareye göre işlemler yapılır. Otel alınır, hapishaneye düşülür, geri gidilir vb. birçok eylem vardır. Zar atmanın verdiği heyecanla oynanan bu oyunlarda aynı zamanda strateji ve zekada ön plana çıkar. At Zarını Kur Şehrini’de işte tam anlamıyla böyle bir oyundur.

Oyunda arkadaşlarınızla oynama şansınız olacaktır. Böylelikle mesafeler uzak olsa bile beraber oyun oynamanın keyfini yaşayabileceksiniz. Hatta artık evlerde birden fazla bilgisayar, tablet, dizüstü olduğu düşünülürse aile içinde bile oyunu oynama şansınız olacaktır. Özel zarlar, karakter kartları, oda kurma, şehir simgeleri inşa etme, arkadaş ekleme, dünyayı dolaşma vb. birçok özelliğin bulunduğu oyun çok yakında Türkçe olarak oyun severlere sunulacaktır.

Sponsor Reklam

Sevimli karakterleri, ekstra özellikleri, hızlı JoyGame sunucuları, etkinlikleri ile ön plana çıkacak oyuna şimdiden kayıt olabilirsiniz. Sizde bu güzel ve eğlenceli oyuna kayıt olmak ve oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan At Zarını Kur Şehrini Kaydol butonuna basmanız yeterlidir. Çok kısa bir kayıt işleminden sonra At Zarını Kur Şehrini oynayabilirsiniz.

At Zarını Kur Şehrini Kaydol

Herkesin merakla beklediği At Zarını Kur Şehrini oyunu açıldı. 26.09.2013 tarihi itibari ile açılan oyuna sizde başlayabilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca oyuncusu bulunan oyun Türkiye’de de büyük ilgiyle karşılandı.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

5 Yorumlar

  1. çok güzel bir oyun.

  2. Farklı bir oyun olduğu için seviyorum

  3. bekir dayımda oyunu sevdi

  4. at zatını kur şehrini ehpsine 100 çeker

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.