Ingress İndir – Kaydol

Geleceğin oyununu şimdiden oynamak istiyorsanız Ingress’i kesinlikle kaçırmamalısınız. Google’ın bir şirketi olan NianticLabs tarafından yapılan oyunun benzeri olmadığını ve kendine özgü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Matrix filmini izleyenler “Matrix has you” sözünü iyi bilirler, artık bu söz “Ingress has you” şeklinde değişecek!

Sponsor Reklam

Ingress oyunu daha çok büyükler için denilebilir. Ayrıca oyunun şuan sadece İngilizce olduğunu ve biraz sağlam bir İngilizce istediğini belirtelim. Ayrıca evde kös kös oturarak oynanacak bir oyun da değil. Elinizde cep telefonunuz (kulaklık tavsiye edilir) gezmeniz gerekmektedir. Bu özelliği aslında evden işe, okula gidenler yada eve dönenler için çok güzel bir zaman geçirme aracı diyebiliriz.

Oyunun hikayesi de dünyanın geleceğini tehdit eden bir maddenin tüm dünyaya yayılması ile başlıyor. Sizde oyuna dahil olduğunuzda bu olup biteni anlamaya çalışan oyunculardan biri olacaksınız. Devam etmekte olan araştırmada “pano”da birikmiş birçok ipucu bulunmaktadır. Bu ipuçlarını tüm dünyadan oyuncularla birlikte elde etmektesiniz.

Sponsor Reklam

The Resistance (direniş) tarafında yada The Enlightened (Aydınlanma) yer alabilirsiniz. Direniş tarafı insanlığın elinde kalanları kurtarmayı hedefleyen taraftır. Aydınlanma ise gizemli enerjinin ne olduğunu ve nasıl kullanılabileceğini araştıran taraftır. Etrafta gezerek dünyanın dört bir yanında olan bu enerjiyi toplamanız gerekmektedir.

Ingress ile gezerek, gerçek anlamda hareket ederek oyun oynamanın keyfini yaşıyacaksınız. Ayrıca oyun oynarken hareket etmenin, spor yapmanın faydalarını da yaşayacaksınız. Geleceğin oyunu olarak gördüğümüz bu oyun şuan kapalı beta sürüm olarak yayın yapmaktadır. Ayrıca bu kapalı beta sürümü davet usülü oyuncu almaktadır. Oyunu indirip kayıt olanlar, yorum kısmından davet isteyenlere yardımcı olabilirler. Şuan 2 davet hakkım var. Yorum göndererek isteyen ilk 2 kişiyi oyuna davet edeceğim. Ingress kapalı beta sürümü Gmail hesabı istemektedir, bu nedenle Gmail hesabınız yoksa aşağıdaki Gmail Kayıt butonuna basarak size Gmail’i nasıl alabileceğinizi anlatan yazımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ingress Kaydol butonuna tıklayarak açılan syafada “Request an invite” diyerek oyuna kayıt isteğinde bulunabilirsiniz. Bütün bu işlemlerden sonra Ingress İndir yazısına tıklayarak oyunu indirebilirsiniz. Sizde artık geleceğin oyununa hazırsınız.

Gmail Kayıt Sayfası Ingress Kaydol Ingress İndir

Ingress nedir?

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.