AteşAdam ve SuKadın 2 Oyna

Artık web sitemde en kaliteli en güzel oyunları oynayabiliyorsunuz. Sizlere oyunu nasıl oynayacağınızı tuşlarına kadar detaylı bir şekilde anlatacağım. Orijinal ismi Fireboy and Watergirl in The Light Temple olan bu oyun, bir seri oyunun ikincisidir. Sizlere bu serinin tüm oyunlarını web sitemde oynama imkanı sunacağım. Türkçe’ye Ateş Adam ve Su Kadın Işık Mabedinde olarak çevirdiğim bu oyun bulmaca tarzı oyunları sevenler için oldukça eğlenceli gelecektir.

Sponsor Reklam

Fireboy and Watergirl in The Light Temple 2 Nasıl Oynanır? İki kişiyle oynayabileceğiniz oyunu yetenekliyseniz tek başınıza da oynayabilirsiniz. Yeteneğinize güveniyorsanız tek başınıza iki karakteri birden oynayarak bölümleri geçebilirsiniz. Toplam 40 seviyenin olduğu oyunda her harita birbirinden farklı gelir ve her seviye farklı bulmacalar içerir. Oyunu zevkli klanda zaten bu bulmacaları çözmektir. Zeka ve beceri oyunlarını birleştiren oyunu zevkle oynayacağınızı düşünüyorum.

Fireboy and Watergirl in The Light Temple 2 Oyun Tuşları:

Sponsor Reklam

Watergirl: SuKadın W –  A ve D tuşları ile oynar. W zıplama , A sola gitme ve D sağa gitme için kullanılır.

Fireboy: AteşAdam Yukarı ok zıplama, sağ ok sağa ve sol ok sola gitme için kullanılır.


İlk seviyede oyunu öğreten, nelerden kaçmanız gerektiğini anlatan oyun aslında öğrenmesi kolaydır. Ateş adamı sudan, su kadını ateşten geçerken korumalısınız. Ayrıca yeşil renkte olan zehir her iki kahramanı da öldürmektedir. Ayrıca oyunda buz üstünde yürürken zorlanma yada tırtıklı yüzeyde tırmanmada zorluk gibi farklı zorlamalar vardır. Bu nedenle bazı yerlerde ateş adam ile bazı yerlerde su kadın ile ilerleyerek ancak bölümü geçebilirsiniz.

Oyunla ilgili görüşlerinizi ve sormak istediklerinizi yazı altında bulunan yorum kısmından bana iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Moto XM Winter Oyna

Moto XM Winter Oyna

En iyi motosiklet oyunlarını yapan MadPuffers firmasından bir oyun daha siz oyun sevenlere sunulmuştur. Ben …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.