Aura Kingdom İndir – Aura Kingdom Kaydol

Anime tarzı grafik desteğiyle daha ilgi çekici ve sevimli hale gelmiş olan Aura Kingdom, MMORPG (çok oyunculu online oyun oynama) türündedir. Aeria Games tarafından oyunseverlere sunulmuş. Her ne kadar farklı ve sevimli görsel özellikleriyle eski tarz MMORPG türündeki oyunları çağrıştırsa da, aslında yeni nesil MMORPG türündedir diyebiliriz. Kore yapımı oyunlara farklı bir tarz getiren Aura Kingdom’ı oynarken hiç sıkılmayacaksınız. Siz de oyunu oynamak ve kaydolmak için, sayfa sonundaki “Aura Kingdom Kaydol – Oyna” butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Oyunda savaş sistemleri geliştirilmiş şekilde hazırlanmış. FlyFF’e benzeyen fakat daha kaliteli anime grafik tarzı yapılmış. Optimazyonun çok iyi olmasının yanı sıra kontrol edilebilme özelliği de iyi ayarlanmış.  Oyunda 8 farklı karakter bulunmakta. Bu karakterleri özelleştirme sistemi sayesinde hepsinin ayrı ayrı bir karakterini oluşturabiliyorsunuz. Özelleştirebileceğiniz bu karakterler 8 farklı sınıfta sunulmuş. Bunlar; Guardian, Duelist, Ravager, Wizard, Sorcerer, Bard, Grenadier ve Gunslinger. Farklı dövüş teknikleri, büyü, sihir, şifa gibi özellikler her bir karakterde ayrı ayrı bulunmakta. Bu kadar çeşitli özellikler, piyasada pek olmayan bir pet sistemi ortaya çıkararak, Aura Kingdom’ı farklı kılmıştır.

Ayrıca oyunda, 6 adet çevre (environment) bulunmakta. Bunlar; Navea, Port Skandia, Helonia Coast, Crescent Tepesi, Candeo Marsh ve Oblitus Wood. Bu birbirinden güzel ve etkileyici alanlarda oyununuza devam edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunda ki görevlerini tamamlarken, tüm dünyada size yardım edecek insanları bulabilirsiniz. Bu insanlar sizin becerilerinizi ve karakterlerinizin geliştirilmesinde size katkıda bulunur. Ekranda beliren ünlem işaretleriyle bunu fark edebilirsiniz. Görevdeki bu simge haritanın sağ tarafında da görülebilir. Macera bölümü günlüğü diye ayrılmış bir bölüm vardır. Bu bölüm de üçe ayrılmıştır. Görev ve yan görevleri “Journal” bölümünden görebilirsiniz. “Şöhret Görevler” kısmında , ödüllendirilmiş puanlarınızı görebilirsiniz. “Başarılar” kısmında ise ödül olan yararlı öğeleri ve yan görevleri bulabilirsiniz.

Oyunda sadece bilgisayar karşı değil PvP olarak, online olarak da Aura Kingdom oynayabilirsiniz. Mini haritanın yanındaki kılıç simgesinden bir seçim yapıp, farklı alanlara oynayabilirsiniz. Görsellikteki anime tarzıyla oldukça başarılı olan Aura Kingdom, oldukça zevkli ve akıcı bir oyun olarak dikkat çekiyor. Sizde bu oyunla eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız, aşağıdaki Aura Kingdom Kaydol butonuna tıklayabilirsiniz. Kayıt olurken Facebook hesabınızdan ya da e-mail adresi ve doğum tarihinizi girerek, oyuna kayıt olabilirsiniz. İyi eğlenceler. Oyunu indirmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmadan Aura Kingdom İndiremezseniz.

   Aura Kingdom Kaydol

Aura Kingdom İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. Güzel bir oyun gibi, indirip deneyeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.