Crazy Taxi Oyna

Bir oyunun basitliği o oyundan keyif almayacağınız yada eğlenmeyeceğiniz anlamına gelmez. İşte Crazy Taxi bir diğer adı ile Çılgın Taksi oyunu tam da bu söylediğimize uygun bir oyun. Oldukça basit grafikleri ve basit bir oyun mantığı olmasına rağmen zevkle oynayacağınız Crazy Taxi hiçbir ekstra program gerektirmeyen, tarayıcı üzerinden oynanan bir oyundur. Üstelik herhangi bir kayıt işlemi de olmadan direk Facebook hesabınızla bağlanın Çılgın Taksi oynayın.

Sponsor Reklam

Oyun gayet basittir ama yinede bazı şeyleri sizin için açıklamayı doğru bulduk. Ekranda görünen Score, Distance Left, Time Left ve bonuslar hakkında bilgi verelim. Score Türkçe’ye Skor olarak geçen ve sizin aldığınız puanı gösterir. Distance Left kısmı ise bitişe kalan mesafeyi metre olarak size sunar. Time Left de yine aynı mantıkla size kalan zamanınızı saniye olarak gösterir. Bonuslardan bahsedersek “Invisibility for 20 seconds” sizi 20 saniye boyunca görünmez yaparak kaza yapmanızı engeller. Zamanla ilgili sıkıntınız varsa “Stop Time” bonusu işinize çok yarayacaktır.

Crazy Taxi nasıl oynanır bahsetmek gerekirse, 5 tuş kullanılmaktadır. İleri ok > hızlanma , Geri ok > yavaşlama, Boşluk tuşu > zıplama, Sağ ok > sağa manevra, Sol ok > sola manevra olarak kullanılmaktadır. Oyunda amaç da süre bitmeden belirtilen mesafe yolu almaktır. Çılgın bir taksi şoförü olabileceğinizi inanıyorsanız, sıkışık trafikte zıplayarak müşterinizi en kısa sürede hedefe ulaştırın. Aşağıda bulunana Crazy Taxi oyna butonu ile sizde bu oyunu facebook üzerinden oynayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Crazy Taxi / Çılgın Taksi Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.