Avinator Kaydol – Avinator Oyna

Fantastik bir uçan gemiyle uçan adaları fetih ettiğiniz bir oyun olan Avinator tamamen ücretsiz olarak karşınızda. Özellikle gerilmeden, sadece stres atmak için oyun oynamak isteyenlerin tercih edeceği basit ama eğlenceli bir oyundur.

Sponsor Reklam

Avinator’da uçan geminizi seçtikten sonra adalarda bulunan düşmanlara saldırarak bölgeleri ele geçirirsiniz. Her bir adayı ele geçirmek için 3 savaş yapmalısınız. Tabi savaşı ne kadar farkla kazanırsanız o kadar çok yıldız ve ödül elde edersiniz. Oyunun bir özelliği de her adayı ele geçirdikten sonra keşif edebilmenizdir.

Adayı ele geçirdiğinizde adanın üstünde bir “mercek” işareti çıkacaktır. Bu işarete tıklayarak adayı “search” keşif edersiniz. Daha sonra “digging” ile hazine ararsınız. Bu işlem bittiğinde güzel ödüller kazanmak için tek yapmanız gereken çıkan hazine kutusu resmine tıklamaktır. Buralardan elde ettiğiniz ganimetler ile savaş geminizi ve kahramanınızı geliştirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Geminizin donanımlarını, manevra yeteneğini, silah gücünü yeni item’lar ile arttırabilirsiniz. Ayrıca bu itemlara “+” vererek geliştirebilir ve yenilmez bir gemi yapabilirsiniz. Aynı şekilde kahramanınıza da item’lar giydirebilir ve yine bu item’lara da “+” verebilirsiniz.

Avinator
Avinator

Oyunda stone, iron ve barbarium ana ham maddelerdir. Gold ise bazı görevlerden gelmekte yada gerçek para ile alınabilmektedir. Özellikle iron yeni gemi almakta ve geminizin parçalarını güçlendirmekte önemli bir ham maddedir. Siz de Avinator oynamak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda bulunan Avinator Kaydol butonu ile oyuna giriş yapmanızdır.

Avinator Kaydol

Oyun facebook üzerinden ücretsiz olarak oynanmaktadır. Oyun ile ilgili sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum formları ile bize iletebilirsiniz.

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.