Ejder Yolu Online Kaydol – Oyna

Son yıllarda özellikle facebook ve tarayıcı üzerinden oynanan MMORPG türünde oyunlarda büyük bir artış gözlemlenmektedir. Legend Online ile büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan bu oyun türü artık çok sayıda oyun ile devam etmektedir. Ejder Yolu Online’da yine bu tür bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Tamamen Türkçe olan oyun oldukça beğeni toplamaktadır.

Sponsor Reklam

Ejder Yolu Online oyunu klasik MMORPG türlerine yeni bir soluk ve heyecan getirmiştir. Bunun en büyük nedeni oyun içinde inanılmaz derecede farklı etkinlikler, görevler, savaşlar vb. olmasıdır. Oyun yeni başlayanlara biraz karışık gelebileceği için tüm etkinlikleri elimizden geldiğince size aktaracağız. Aynı zamanda Ejder Yolu Online’ı nasıl oynayacağınızı, nasıl kayıt olacağınızı da yazımızın içerisinde sizlere aktaracağız.

Simya: Oyunda günde 2 kez kristal ile yaparak bol altın kazanabileceğiniz yapıdır. Simya yaparken birliğinize haber vererek 4 kişinin simyanıza ortak olması kazandığınız altın miktarını arttırarak aynı zamanda katılan arkadaşlarınıza bonus altın verir.

Sponsor Reklam

Bonus Etkinlik Ödülleri: Arena vb. günlü ödülleri alabileceğiniz kısımdır. Ödül zamanı aktif olur.

Popüler Etkinlikler: Sunucu açılış etkinliği, özel etkinlik, geri sayım etkinliği vb. adlarda ödüller kazanabilirsiniz. Mesela 3 gün içinde seviye 40 olmak, bineği 2. seviyeye getirmek vb.

Günlük Etkinlikler: İstilacılar 15:59-16:30 arasıdır, altın ve tecrübe meyvesi ilk 3’e giren birlik üyelerine verilir. İttifak savaşı ittifaklar arası savaşın yapıldığı 20:39-:21:00 arası açılan alandır. Bol ödüllüdür. Savaş Alanı: PvP savaşları olur ve 21:09-21:45 arası bol ödül verir. Bilgi Yarışması 13:00-13:15 arası A ve B şıklı soruların olduğu alandır.

Define Avı: Burada çıkan isimlerin altında bulunan “Kaz” yazısına tıkladıktan sonra sağ taraftaki “taktikleri” oluşturmak önemlidir. 3 doğru ismi bularak oluşturulan taktik sayesinde anahtar elde edilir. Bu anahtar ile çark çevrilerek ödüller alınır. Define avında en önemli buton “Daha çok seçenek” butonudur, bu butonu kullandığınızda yeni kazılar gelir. Bu butonu 3. kazıyla anahtar elde etmek amacıyla kullanın.

Zindan: Günde 20 hakkınız vardır. Bu hakları her zaman kullanın, çünkü XP alınan, mor ekipman düşürülen yerdir. Ne kadar ileri zindanları yaparsanız o kadar çok XP alırsınız. Her zindan haritası her gün sadece 2 kez yapılabilir.

Mahsen: Seviye atlamak için gerekli XP’yi buradan elde edersiniz. Tıpkı zindanda olduğu gibi daha ileri seviyeleri yapmak daha çok xp getirir ve daha büyük ödüller kazanmanızı sağlar. Aynı zamanda 3 yıldız ile bitirmek de hediye miktarını artırır.

Arena: PvP sıralamasının olduğu alandır. Her saldırıdan sonra 5 dk beklemelisiniz. Kontrol butonu ile rakibinizin gücünü görebilirsiniz.

Sunucu lideri: 5 farklı alanda oyuncuların yetenekleri ve güçlerine göre “lider” seçilir.

İstek Kuyusu: Turuncu at, turuncu ekipman ve seviye 4 taş alınabilen fakat kristal yada dilek taşı ile yapılabilen etkinliktir.

Hapishane: Diğer oyuncuları hapis ederek XP kazanmanızı sağlar. Aynı anda 3 oyuncu hapis edebilirsiniz, işkence yaparak XP meyvesi toplayabilirsiniz.

Cüce Dükkanı: Cin dükkanı diye de bilinir ve turuncu ekipman ruh parçası ile alabilirsiniz. Ruh parçası yağmadan elde edilir.

7 paket: Oyuna girdiğiniz günden itibaren 7 gün boyunca buradan her gün ödül alabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

Sadakat: Her gün belirli görevleri yaparak elde ettiğiniz puanlara göre hediyeler alırsınız.

Günlük Ödül: Her gün girerek Ejderha mührü alırsınız. Belli sayıda mühür ile bol ödüller kazanabilirsiniz.

Eğitim Bölgesi: Az miktarda XP alırken, 360 düşmanı öldürerek büyük ödülü alabilirsiniz. Zor bir görevdir.

Ejder Yolu
Ejder Yolu

Kristale Hücum: Kristal alanların daha fazla kristal için çark çevirmesidir.

Çift Zindanı: Evliler için günde 2 kez ekstra zindan görevi verilir.

Kaos Dünyası: 3 farklı kapıyı kullanarak etkinliğin olduğu katlar bulunmaya çalışılır. Etkinliklerden elde edilen puanlar ile etkinlik sonunda ödüller kazanılır.

Ejder Yolu Online’da 1 ana 3 yardımcı kahraman ile savaşırsınız. Oyun başında 4 farklı karakterden büyücü kadın, büyücü erkek, savaşçı kadın ve savaşçı erkek seçerek başlarsınız. Diğer 3 kahraman ise savaşçı, büyücü ve okçudur. Her kahraman seviye atlar, 20 – 30 -40 vb. seviyelerde kahramanı ekstra geliştirmeniz gereklidir. Bu geliştirme kahramanlarınızın renginin ve kalitesinin artmasını sağlar. Aynı zamanda yıldızı da arttığında kahramanınız daha güçlü olacaktır.

Oyunu oynamak ve kayıt olmak için aşağıda bulunan Ejder Yolu Online Kaydol butonuna basarak facebook hesabınızla giriş yapmanız yeterlidir.

Ejder Yolu Online Kaydol

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, takıldığınız bir adım olursa isterseniz facebook hesabınızla isterseniz direk yorum formu ile bize sorabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. ben ejder yolu online s34 sw RASKON YURTDISINDAN NASIL OYUNA PARA YATIRABILIRIM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.