Basket Dudes Kaydol – Oyna

Sevimli karakterleri ve kaliteli grafikleriyle size eşsiz bir basketbol keyfi yaşatacak olan Basket Dudes, ücretsiz ve Türkçe oynanabilmektedir. Kurduğunuz takımdaki oyuncuların özelliklerinden dış görünümüne kadar istediğiniz gibi değişiklik yapabildiğiniz  Basket Dudes oyununu herhangi bir tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz gibi, düşük boyutlu yükleme dosyasını indirip bilgisayarınız üzerinden de oynayabilirsiniz. Siz de Basket Dudes oyununu ücretsiz oynamak için, yazımızın sonundaki Basket Dudes İndir ve Basket Dudes Oyna butonlarından birine tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Artık günümüzde oyun yapımcıları tarayıcı tabanlı oyunlara da önem vermekte ve ortaya kaliteli oyunlar çıkmaktadır. İşte bunlardan birisi de Basket Dudes’tür. Oyuna başladığınızda ilk olarak kendi rüya takımınızı oluşturuyorsunuz. Tarayıcı tabanlı bir oyun için fazlaca detaylı istatistikleriyle karşılaşacağınız oyuncular arasında seçim yapacaksınız. Herbirinin kendine has özellikleri bulunan oyunda, basketçilerinizi seçerken dengeli bir takım kurmanız önemlidir. Örneğin takımınızın oyuncularını seçerken çoğunluğunu fiziksel açıdan güçlü oyunculardan seçerseniz, hızlı atağa kalkamaz ve istediğiniz sonucu alamazsınız.

En başta belirtmekte fayda var; Basket Dudes oyununda ilk başta takımınızı kurarken seçtiğiniz oyuncuların özellikleri yüksek seviyelerde olmuyor. Bunun için seçtiğiniz oyuncuları antrenmanlarda iyi çalıştırmalısınız. Hangi oyuncunun hangi özelliğini geliştirmek istiyorsanız antrenmanlarda o alanda çalıştırmanız gerekiyor. Takımınızın kimyası dengeli oluşturduktan sonra, müsabakalara başlıyorsunuz. Tarayıcı tabanlı oyunlara kıyasla oldukça başarılı bir grafik performansı gösteren Basket Dudes oyunu, Unity 3D motoru ile çalışmakta. Sonuç olarak da muhteşem bir basketbol keyfi sizleri beklemekte.

Sponsor Reklam

Oyunun diğer benzeri oyunlara göre olumlu farklarından bahsedecek olursak; benzeri oyunlara göre oldukça fazla detaylı istatistiklere yer verilmiş. Ayrıca özelleştirilebilen ve geniş bir içeriği sahip. Basket Dudes oyununun bir diğer artısı da kaliteli grafikleri ve animasyonları. Oyunu oynarken stadın ambiansından etkilenip, artı bir güç olarak oyuncularınızı havaya sokabilirsiniz. Hem içerik hem de grafiksel açıdan tam bir basketbol keyfi yaşayacağınız Basket Dudes oyununu şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Şimdi de oyuna başladıktan sonra nelerle karşılaşacaksınız kısaca bunlardan bahsedelim. Oyuna başladığınızda bir panelle karşılaşıyorsunuz. Bu paneli takımınızı oluştururken kullanacaksınız. Panele girdikten sonra karşınıza 4 takım çıkacak (Urban, Fox, Bright, Bastion) ve sizden bu takımlar arasından seçim yapmanız istenecek. Takımlar arasında bazı özelliklerine göre farklılıklar bulunuyor. Yani her takımın üstün olduğu bazı durumlar bulunmakta. Bir takım hücum konusunda başarılı, diğer bir takım hızlı vb. özellikleriyle takımlar birbirlerinden ayrılıyor.

Takımınızı seçtikten sonra açılan kısımda yine oyunun bir artısı olan istediğiniz gibi özelleştirme karşınıza çıkıyor. Örneğin takımınızın logosunu istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Sizi temsil eden bir simge olan logoyu kendi tarzınızda yaparsanız, diğer oyunculara karşı kendinizi daha iyi tanıtmış olursunuz. Takımınızın kontrolünün tamamen siz de olduğu ortamda formalarınızı da istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Bu özelliğe deplasman formaları da dahildir. Eğer logo, forma gibi kısımlarda kendi istediğiniz ürünü ortaya çıkarırsanız takımınızı daha çok sahiplenecek ve oyundan daha çok zevk alacaksınız.

Basket Dudes oyununda takımınızı seçtiniz, takımınızla ilgili bölümleri tasarladınız, tüm detayları oluşturdunuz. Ve artık sıra maç yapmaya geldi. Maç yaparken oyuncuları kontrol etmek için hiç zorlanmayacaksınız. Klasik mantıkla ve alışkın olduğunuz şekilde oyuncular A, S, D, W tuşlarıyla kontrol ediliyor. Bu tuşlar ve mouse yardımıyla hızlı koşma, şut çekme, top çalma gibi aktivitelerde bulunabilirsiniz. Tabi ki yön tuşlarıyla da fake atabilir ya da oyuncularınızı yönlendirebilirsiniz. Grafiksel anlamda başarılı olmasıyla oyuncuların kontrolünü de daha rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Oyunda menü kısmında oynayabileceğiniz birçok mod bulunmakta. İsterseniz Single Player olarak oynayabilirsiniz, isterseniz de Play Online bölümüne girerek online olarak, internet üzerinden maçlar yapabilirsiniz. Oyunda bir çok modlla beraber isterseniz 3’lük yarışmalarına katılabilir isterseniz de düellolar organize edebilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızla turnuvalar bile düzenleyebilirisiniz.

Çok geniş bir içeriği sahip olan Basket Dudes, özelleştirilebilme ile oyuncularınızı ve takımınızı istediğiniz gibi oluşturabilme imkanı sunuyor. Oyuncularınızla ilgili olarak 1 den 100’e kadar skillsler belirlenmiş. Oyuncularınızın özelliklerini geliştirmek istiyorsanız, onları antrenmanlarda iyi çalıştırmalısınız. Böylece oyuncularınızdan daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Takımın sadece sizin kontrolünüz de olduğu oyunda, hangi taktikle oynayacağınızdan oyuncularınızın lakabına kadar siz yani koç olarak karar verebiliyorsunuz.

Basket Dudes oyununda MVP seçiminden tutun maç arası molalar vb. basketbol müsabakalarında neler yaşanıyorsa aynısıyla karşılaşacaksınız. Oldukça eğlenceli animasyonlarında bulunduğu oyunda farklı etkinliklerde düzenleyebilmektesiniz. Yaptığınız maçların sonunda tecrübe puanları kazanacaksınız ve kendinizi geliştirdikçe marketten daha farklı derecede yararlanabileceksiniz.

Tarayıcı tabanlı olarak ya da yükleme yapılarak bilgisayar üzerinden oynanabilen Basket Dudes oyunu ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle beraber oynayabilirsiniz. Siz de bu eğlenceli ve kaliteli basketbol oyununu ücretsiz ve Türkçe olarak oynamak istiyorsanız, aşağıdaki Basket Dudes İndir ve Basket Dudes Oyna butonuna tıklayabilirsiniz.

BasketDudes Kaydol – Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rogue Company İndir – Kaydol

Kesinlikle son zamanların en iyi ateş etme oyunlarından birisi (shoot ’em up) Rogue Company hakkında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.