BatterySave (Pil Ömrü Uzatma) İndir

Dizüstü Bilgisayar sahiplerinin sıklıkla şikayet ettiği konulardan biri de bilgisayarın pilinin çabuk bitmesidir. İşte bu nokta da Battery Care programı size yardımcı olacaktır. Battery Care programı sayesinde, dizüstü bilgisayarınızdaki lityum-ion pillerin deşarj döngüsünü düzenleyerek, pillerinizin ömrünü uzatabilmektedir. Ücretsiz olarak sunulan program, aynı zamanda Türkçe olarak karşınıza gelmekte. Siz de Battery Care programını ücretsiz olarak indirmek için, yazımızın sonundaki Battery Care İndir butonuna tıklayarak, programı indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Ücretsiz sunulan bu program sayesinde dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü %30’lara kadar uzatabilirsiniz. Aslında program basit mantıkla çalışıyor ama çok kullanışlı, sonuç veren bir programdır. Battery Care sizin yerinize güç tasarruf modunu kontrol ediyor. Sizin manuel olarak yapmanız gereken ayarları, kendisi otomatik olarak hallediyor ve pilinizin ömrünü mümkün olduğunca uzatıyor. Bu program sonucunda sizin ayrıca bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor.

Battery Care programı kurduktan sonra, açılan ekranda pilin ömrü, kullanım değerleri, teknik özellikleri gibi farklı özelliklerini göreceksiniz. Böylece dizüstü bilgisayarınız ile ilgili çevreden duyduğunuz efsanelere değil, gerçek değerleri karşınızda göreceksiniz. Battery Care programı sayesinde artık dizüstü bilgisayarınızın bataryasını daha verimli nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgilere kavuşacak, istediğiniz gibi verim ayarlarınızı yapabileceksiniz. Üstelik gerçek değerleri baz alarak.

Sponsor Reklam

Siz de Battery Care programını, dizüstü bilgisayarınıza indirip, daha verimli ve uzun ömürlü pil performansı istiyorsanız, aşağıdaki Battery Care İndir butonuna tıklayarak, ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan versiyonunu kolaylıkla indirebilirsiniz.

Önemli NOT: Yazımızda verdiğimiz Battery Care indirme dosyası ücretsiz olarak sunulmuş. Fakat kurulum esnasında, bazı reklamlar bulunmakta. Bunları yüklemek için, sadece Battery Care ile ilgili olan kısımları seçiniz. Yine yükleme sırasında antivirüs yazılımları bu reklamlardan dolayı hata verebilir. Bu durumda antivirüs uygulamasını geçici olarak devre dışı bırakabilirsiniz. Eğer adımları dikkatli takip edip yükleme yaparsanız, hiç bir sorunla karşılaşmazsınız.

Battery Care İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Deezer İndir – Kaydol

Spotify, Youtube Music gibi Deezer’da sizlere ücretsiz müzik dinleme yada çok cüzzi bir miktar para …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.