Criminal Case İndir – Oyna

Polisiye oyunu sevenler için güzel bir seçim olan Criminal Case, Facebook üzerinden oynanabilmektedir. Oyundaki amaç; suçluları ele geçirmek. Bunun için suçluların bıraktığı ipuçlarını takip ederek, suçun kimin işlediğini bulmaya çalışıyorsunuz. Facebook üzerinden Türkçe olarak oynayabileceğiniz Criminal Case oyununu, oynamak için, yazımızın sonundaki Criminal Case Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

2013 yılında en iyi Facebook oyunu ödülünü almış olan Criminal Case, Pretty Simple tarafından yayınlanmıştır. Oyunda çok dikkatli olup, en ufak detayları bile kaçırmamanız gerekiyor. Bu ilginç ve heyecan dolu oyunda, dedektif oluyorsunuz. Bir dizi cinayeti çözmek için polislerle ortak çalışıp, onlardan bilgi alabilirsiniz. Gerçek katillere ulaşmak için suç mahallindeki ipuçlarını bulup, birleştiriyorsunuz. Bu bilgiler ışığında delilleri birleştirip, şüphelileri sorguya çekip, gerçek suçluyu bulmaya çalışıyorsunuz.

Criminal Case İndir – Android  Criminal Case İndir – iOS

Dünya genelinde 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Criminal Case, Türkçe dil desteğiyle birlikte oynanabilmesi sayesinde, siz Türk oyun severler için daha heyecanlı hale geliyor. Oyunun içierisinden biraz bilgi verecek olursak örneğin Vakalar bölümü. Vakalar; oyundaki başlıca görevlerdir diyebiliriz. İşlenen cinayetler ile ilgili cinayet vakası dosyasına polise teslim edilir. Siz de olay mahalline gider, oralarda incelemelerde bulunabilirsiniz. İşte oyunda çeşitli konularda toplam 62 vaka bulunmaktadır. Bu vakaların 56 tanesi Grimsborough’da, geri kalanı ise Pasifik koyunda geçmektedir.

Sponsor Reklam

Buradaki amaç cinayet mahallinden katili yakalamak için gerekli olan delilleri toplayıp katilin profilini belirlemektir. Şüphelileri toplayıp, sorgulayarak gerektiğinde yeni suç mahalleri açabilirsiniz. Bazı durumlarda ise oyuncu veya partneri herhangi bir ölüme tanıklık ederse, olayın cinayet olduğundan şüphelenip araştırmaya başlayabilirsiniz.

Rosa Wolf’un Ölümü, Bahçedeki Ceset, Amansız Kasap, Liman Katili, İyi Polis Kötü Polis, Artık Güzel Değil gibi vakaları inceleyip, gerçek suçluları bulacağınız Criminal Case oyununda, polisiye türü oyun severler aradıklarını fazlasıyla bulacaktır. Bunun için tek yapmanız gereken şey, bir Facebook hesabınızın olmasıdır. Siz de bu heyecan dolu polisiye oyununu oynamak istiyorsanız, aşağıdaki Criminal Case Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Criminal Case OYNA  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

3 Yorumlar

  1. bu oyun çokm güzel oyun

  2. Polisiye seviyorsanız bu oyunu da beğenirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.