Battle of the Immortals Kaydol – Oyna

Perfect World firmasının dünya çapında beğeniyle oynanılan Battle of the Immortals oyunu ArcGames kalitesiyle siz oyun sevenlere sunuldu. MMORPG tarzında olan oyun gelişmiş grafik ve zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. Siz de Battle of the Immortals oyununu ücretsiz olarak indirip, oynamak istiyorsanız yazımızın sonundaki Battle of the Immortals İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Battle of the Immortals Nasıl Oynanır? Oyunu herhangi bir tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Aşağıdaki Battle of the Immortals Kaydol butonuna tıklayarak, JoyGame üzerinden kayıt olduktan sonra, yine aşağıdaki Battle of the Immortals İndir butonuna tıkladıktan sonra indirme işlemini yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Battle of the Immortals MMORPG tarzı oyunseverlerin vazgeçemeyeceği bir oyun olacaktır diyebiliriz. Gelişmiş görsel grafikleriyle birlikte zengin bir içerikle karşımıza çıkan oyun Türkçe arayüz ve seslendirmeleri ile daha zevkli hale geliyor.

Battle of the Immortals Yardım? Oyunda birbirinden farklı özellikleri bulunan karakterinizi seçtikten sonra size görevler veriliyor ve siz bu görevleri yerine getirdikçe; yeni bölümler ve sürprizler sizleri bekliyor. Bir sonraki paraprafta anlattığımız sınıflar ve bu karakterlerinize yardımcı olacak binekler, hizmetçiler gibi karakterlerle beraber oynuyorsunuz. Şimdi size bu sınıflar ve oyun içinde önemli olabilecek unsurlar kısaca bahsedelim;

Sponsor Reklam

Battle of the Immortals oyunu içerisindeki sınıflar ve özellikleri;

-Tegin: Zırhları hafif oldukları için fiziksel hasar alır. Savaşın en önemli yerinde dikkat çekici saldırılar yapabilir. Yakın dövüşte uzmandırlar. Temel özellikleri güçlü ve dayanıklı olmalarıdır. Ateş ve Buz elementlerini kullanabilirler. Gücü yüksek fiziksel saldırı olup, zayıf yönü düşük kaçınma ve düşük büyü savunmasıdır.

-Bledar: Savunma yönü çok güçlü olduğu için kolay kolay hasar verilemez. Düşmanın dikkatini çekip, kendisine çekip hedefini etkisiz hale getirebilir. Özellikle tank özelliği vazgeçilmez özelliklerindendir. Yakın dövüşte uzmandırlar. Temel özellikleri dayanıklı olması ve dolayısıyla dayanma gücünün fazla olmasıdır. Işık ve buz elementlerini kullanabilirler. Güçlü olduğu tarafı; yüksek yaşam puanının olması ve fiziksel savunmadır. Zayıf yönü ise; düşük fiziksel hasar ve düşük büyü savunmasıdır.

-Merdümgriz: Işık büyüleri ile karanlık büyüleri kullanabilirler. Rakibine orta seviyede büyü hasarı verebilir ayrıca bu büyü gücünü savunmada da kullanabilirler. Farklı özellikleriyle takımların vazgeçilmez karakterlerinden olacaktır. Uzmanlık alanı uzak mesafeli dövüştür. Temel özellikleri ruh ve zekayı birarada kullanabilmeleridir. Karanlık ve ışık elementlerini kullanabilirler. Güçlü olduğu tarafları; iyileştirme ve savunma yetenekleri gelişmiştir. Ayrıca orta düzeyde fiziksel savunma yapabilirler. Zayıf yönü ise; ilk hedef ve düşük yaşam puanına sahip olmalarıdır.

Solbon: Yıkım ve kaosu element büyülerini kullanarak ortaya çıkarırlar. Solmonla başarılı olmak istiyorsanız düşmanla mesafesini açık tutmalısınız. Kalabalık düşman kontrolünün yanı sıra tuzak kurabilirler ve düşman hareketini engelleyebilirler. Dİkkat çeken özelliği ise birden fazla düşmanı bir anda öldürebilmeleridir.  Solbon’lar uzak dövüş konusunda uzmanlaşmışlardır. Temel özellikleri zeka ve ruh’tur. Buz ve ateş elementlerini kullanabilirler. Güçlü olduğu tarafı; menzilli büyü saldırısı yapabilmeleri ve geniş alan yetenekleridir. Zayıf yönleri ise; düşük fiziksel savunma ve düşük yaşam puanlarının olmasıdır.

Thrin: Kendisini sürekli eğiterek, zehir kullanma konusunda başarılıdır. Kullandığı bu zehir sayesinde saldırı konusunda eşsizdir. Ayrıca fiziksel ve büyü hasarını birlikte kullanıp güçlü yeteneklere sahip olur. Uzmanlık alanı yakın dövüştür. Temel özellikleri çeviklik ve güçlü olmasıdır. Karanlık ve buz elementlerini kullanır. Güçlü olduğu tarafları; yüksek saldırı oranı, kritik oranı, yüksek kaçınma ve isabetli vuruş özelliğinin olmasıdır. Zayıf yönleri ise; düşük yaşam puanının yanı sıra düşük savunma ve orta derecede fiziksel saldırı durumlarıdır.

Khaman: Uzun menzilli saldırılar yapıp hedefini susturabilir. Uzmanlık alanı uzak dövüştür. Temel özellikleri ise; zeka ve ruh’tur. Ateş ve ışık elementlerini kullanabilir. Güçlü olduğu taraflar; orta büyü saldırısı yapabilir ve alan saldırılarında başarılı olmalarıdır. Zayıf yönü ise; düşük fiziksel defans gücünün olmasıdır.

Oyunda bonuslar ve puanlar kazanabileceğiniz 10 adet sistem bulunmaktır. Bunlar; Referans Sistemi, Karakter Oluşturma, Görev Sİstemi, Toplama ve Çanta, İstatistik Sistemi, Arayüz, Teyenek Düzeni, Seviye Sistemi, Binek ve Hizmetkar, Savaş Sistemi’dir.

Oyunla ilgili başlangıçta faydanıza olacak bilgiler vermek gerekirse, sizlere kısaca bunlardan bahsedelim;

-Loncalar: Lonca üyesi olduğunuzda yeni görev ve etkinliklere katılarak loncanızın gelişmesinde katkıda bulunabilirsiniz. Yaptığınız bu aktiviteler sayesinde ödüller kazanabilir, yeni yararlı yetenekler kazanabilirsiniz.

-Binekler: Oyunda sizin faydanıza olacak bineklere sahip olmak için fazla bir şart koşulmamış. Karakterinizi yarattıktan sonraki birkaç saat ardından Knight’s Jail zindanında yerine getireceğiniz görev sonrasında ilk bineğinizi alabilirsiniz.

-Yeni Oyuncu Ödülleri: İlk 15 dakika sonrasında pelerin sahibi olabilmeniz gibi oyunda ilerledikçe, sizlere yardımcı olacak ödüller kazanabilirsiniz.

-Hizmetkarlar: Sizin vazgeçemeyeceğiniz bir karakter olup size maceranızda yol gösterirler. Ayrıca ek bir hasar üretim kaynağına sahip olmasının yanında yaratığın dikkatini dağıtabilir.

-Yetenekler: Oyunda ilerledikçe karakterinize yeni yetenekler kazandırabilirsiniz. Büyü ve becerileri kullanarak Montenia ülkesindeki karanlık güçleri yok edebilirsiniz. Her sınıf için ayrı yeteneklerin sunulduğu oyunda yeni yetenekler ilerlemenizde önemlidir.

-TP Yeteneği: Düşmanlarınızı yok etmek için kullanabieceğiniz oyundaki en etkili yoldur. Ekranın sol üst köşesinde bulunan TP yeteneği çubuğunda görüleceği gibi her karakterin kendine özgü TP yeteneği vardır.

Aksiyon dolu bu macerada siz de yerinizi almak istiyorsanız, aşağıdaki Battle of the Immortals Kaydol butonuna tıklayarak ücretsiz olarak oyun hesabı açabilirsiniz. ArcGames tarafından sunulan oyunu da yine aşağıda bulunan butonlardan indirebilirsiniz.

Battle of the Immortals Kaydol 

Battle of the Immortals İndir 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.