Trip Trap İndir – Trip Trap Oyna

İstanbul Beşiktaş merkezli Duello Games’in daha önce büyük ses getiren oyunu iSlash’dan sonra yeni oyun Trip Trap ile karşınızda. Android ve İOS platformlarına çıkan oyunda sevimli fare Ched’in peynire ulaşma macerasına sizde ortak oluyorsunuz. Hemen hatırlatalım oyun Türkler tarafından yapıldığı için tabiki Türkçe.

Sponsor Reklam

 Trip Trap hem reflekslerinizi hem de zekanızı kullanacağınız bulmaca tadındaki oyun fare Ched‘in buzdolabında yiyecek bir şey bulamaması üzerine başlıyor.Kendine has ve eğlenceli oyun mekaniğine sahip olan oyunda 4 oda (mutfak, oturma odası, spor odası ve garaj) ve 80 bölümden oluşuyor. Oyunda Standart ve bulmaca adı verilen iki farklı mod bulunuyor. Bulmaca modunu açabilmek için odadaki tüm bölümleri standart modda geçmeniz gerekmekte. Standart modla bulmaca modunun tek farkı faremizin zıplama sayısı. Standart modda sınırsız zıplamaya sahip iken bulmaca modunda sınırlı sayıda zıplamaya sahipsiniz. Bulmaca modunda iki kere düşünüp bir kere zıplamanız gerekiyor denilebilir. Her bölüm için sınırlı sayıda zıplamaya sahip olduğunuz için her bölümde en iyi çözümü bulmanız gerekiyor. Bu da haliyle oyunu cidden zorlaştırıyor.

Trip Trap nasıl oynanır?: Her bölümde amaç fare Ched’e 3 parça peyniri en kısa sürede ve en az atlayışla yedirerek sağ salim deliğine dönmesini sağlamak. Oyunda daha yüksek puan elde etmek için her bölümde fareyi deliğe ulaştırma süreniz ve toplam zıplama sayınız önemli. Bölüme özel zıplama sayısı bittiğinde kapıya gitmeniz için yaklaşık 5 saniyeniz kalıyor. Bulmaca modunun oyuna eklenmiş olması oyunun zeka ve bulmaca kategorisinde yerini sağlamlaştırıyor. Özellikle ilerleyen bölümlerde bulmaca modunda fareyi deliğine ulaştırmak için pratik düşünmeniz ve hızlı oynamanız gerekiyor. Sevimli faremiz mutfakta yiyecek bir şey kalmadığı zaman başka odalara yöneliyor mutfaktan sonra en çok yiyeceği oturma odasında keşfediyor. Ancak oturma odasında bir düşmanımız var oda evin kedisi. Bu bölümde bazı peynirler kapanlarda bulunuyor almak için kapanın doğru kısmına ulaşmanız gerekiyor. Ulaşamadığınız takdirde peynirden oluyorsunuz.

Sponsor Reklam

 Oturma odasını da silip süpürdükten sonra spor odasına dadanan sevimli faremizi spor odasında koşu bantları bekliyor. Koşu bantlarının yönlerine fareyi yönlendirirken dikkat etmelisiniz. Ters yönde bir koşu bandına farenizi yönlendirdiğinizde hızlandırma butonunu kullanmanız çoğunlukla işinize yarayacaktır. En zor kısmı ise en sona yani garaj kısmına ayrılmış. Her odada zorlaşan peynir avında bu sefer karşımıza ek olarak lazer kapanlar çıkıyor. Lazer kapanlara yakalanmamak için reflekslerinizi iyi kullanmanız gerekmekte.

Cut the Rope oyununa benzerliğiyle dikkat çeken Trip Trap’ı aşağıdaki linklerden indirip sizde sevimli fare Ched’in karnını doyurmaya yardım edebilirsiniz.

Trip Trap Android İndir

Trip Trap İOS İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.