The Hobbit Kingdoms of Middle-Earth İndir – Oyna

J.R.R Tolkien’in ölümsüz eseri ”Hobbit”in sinemaya uyarlanmasından sonra iOS ve Android dünyası için hazırlanmış strateji oyunu, The Hobbit: Kingdoms of Middle-Earth adıyla piyasaya çıktı.

Sponsor Reklam

Oyunumuz herkesinde bildiği gibi orta çağda geçiyor. Oyunda bulunan iki ırktan yani Elfler ya da Cüceler’den birini seçerek oyuna başlıyoruz. Ufak bir öğretici kısım mevcut burada. Bu kısım ile oyunun temel kurallarını öğrenme şansımız oluyor. Bu basit kısmı geçtikten sonra, oyun hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için görevler kısmından görev yapabilirsiniz.

Gelelim oyunun içeriğine, oyunda kurabileceğimiz birçok bina mevcut. Bu binalardan biri olan akademi ile üretim, askerlerin taşıma kapasiteleri, gözetleme gibi şeyleri geliştirme imkanına sahibiz. Her araştırdığımız şeyin araştırma seviyesi artıkça bize sağladığı avantajda artıyor. Büyük konak ile kahramanlara sahip olabiliyoruz. Bu kahramanlar seçtiğimiz ırka bağlı oluyor. Kahramanlarımızı belli görevlere vererek üretim, araştırma, inşaat ve eğitimde artış sağlayabiliyoruz. Kahramanımızın seviyesi ne kadar yüksekse, bu artış o doğrultuda oluyor.Oyunda kahramanlarınızın birini boşta bırakmanız gerekiyor çünkü rakip oyuncuya ve ya goblim kampına saldırı yapmak istediğimizde yanımızda bir kahraman olmak zorunda. Saldırı sonunda zafer alınırsa kahraman deneyim puanları kazanıp seviye atlayabiliyor. Ayrıca oyunda diğer strateji oyunlarındaki gibi birlikler mevcut. Bir birliğe katılarak gücünüzü artırmanız ve arkanızı sağlama almanız mümkün.

Sponsor Reklam

Oyunda Gollum çekilişi adında günlük olarak 9 kutudan birini seçerek oynadığımız bir çekiliş oyunu mevcut. Bu çekilişte sadece oyun içi satın alım ile alınabilen ve bize ekstra özellikler getiren taşlardan elde edebiliyoruz. Malesef bu çekilişte her zaman iyi şeyler çıkmıyor. Oyunda işinize yarayacak taşlar çıkması için  çok şanslı olmalısınız. The Hobbit: Kingdoms of Middle-Earth oyunu her şeyiyle kusursuz bir oyun değil maalesef oyunun dezavantajı, herhangi bir binayı 10. Seviye yapabilmek için Hobbit İnşaat Ekibi gerekmekte. Maalesef bu ekip gerçek parayla satın alınıyor ya da düşük bir ihtimalle Gollum çekilişinden çıkıyor. Onun dışında gerçekten size gerçek bir oyun deneyimi sunacak bir oyun.

Bu strateji oyununu Ücretsiz oynamak için sizde hemen aşağıda bulunan  The Hobbit Kingdoms of Middle-Earth (Android) İndir ve The Hobbit Kingdoms of Middle-Earth (İphone- İpad) İndir butonlarına basarak hemen oyuna katılabilirsiniz

The Hobbit Kingdoms of Middle-earth (Android) İndir

The Hobbit Kingdoms of Middle-earth (İphone- İpad) İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.