Battlestar Galactica Kaydol – Oyna

Dünya genelinde oldukça fazla izleyiciye ulaşmış Battlestar Galactica dizisinin online olarak oynanabilen oyunu tarayıcı tabanlı MMOG olarak JoyGame tarafından sunulmuş. Herhangi bir tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak oynanabilen Battlestar Galactica oyununda; daha önce gizli olarak dünyada üretilen uzay araçlarıyla bir grup cesur kahramanın uzaydaki savaşı konu alınmış. Siz de Battlestar Galactica oyununa ücretsiz olarak kayıt olup, tarayıcı üzerinden Türkçe dil desteğiyle birlikte oynamak için yazımızın sonundaki Battlestar Galactica Kaydol – Oyna butonlarına tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Battlestar Galactica Nasıl Oynanır? Battlestar Galactica dizisindeki karakterlere bağlı olarak hazırlanmış oyun ile dizideki havayı yakalayabilirsiniz. Oyun aynen dizide olduğu gibi insan ırkının uzayda kötü karakterler olan makinelere karşı savaşını ele alıyor. Oyunda en sevdiğin karakterlere sahip olabilir, en iyi komutan olmak için savaşıp büyük uzay gemilerini kontrol edebilirsiniz. Fazla sayıda saldırı ve savunma seçeneğinin bulunduğu Battlestar Galactica ile aksiyon dolu savaşlara doyacaksınız diyebiliriz. Bunda yüksek özellikli 3D grafiklerinde payını da unutmamak gerekir.

Battlestar Galactica Yardım? Birçok uzay gemisini arasında seçim yapıp uzayda uçma imkanını bulduğunuz oyunda dizideki karaterler ve görevleri birebir aynı işlenmiş. Heyecan dolu bu macerada salyonlar ve insanlar(koloni) arasındaki savaşta yer alıyorsunuz. Oyuna başladığınızda karakter seçimi yapıyorsunuz. Hatta daha sonra bu karakterinize, oyunda ilerledikçe kendine has özellikler kazandırabiliyorsunuz. Bunun için görevleri başarıyla yapmanız gerekiyor. Bunun da olmazsa olmazı iyi bir stratejiden geçiyor. Filo seçiminizde ise iki seçenek bulunuyor. Oyundaki karakter hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Battlestar Galactica Kaydol? Ücretsiz olarak herhangi bir tarayıcı üzerinden oynanabilen Battlestar Galactica oyununa kayıt olup oynamak da oldukça basit. Sizler için verdiğimiz aşağıdaki Battlestar Galactica Kaydol butonuna tıkladıktan sonra ekranda çıkan bilgileri doldurmanız gerekiyor. Bu kısa işlemden sonra JoyGame platformuna üye olmuş oluyorsunuz. Daha sonra ise üye olduktan sonra Hemen Oyna butonuna tıklayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca JoyGame platformuna Facebook hesabınız ile de bağlanabilmektesiniz.

Oyunda iki farklı kategoride karakter sınıfları bulunuyor. Bunlar İnsanlar ve Saylonlar olarak ikiye ayrılmış durumda. İnsanlar kategorisindeki karakterler;

-Amiral Adama: Battlestar Galatica’nı komutanı ve filonun amiralidir. Kadrosu onun herşeyi olup deneyimli bir liderdir.

-Kara Thrace ‘Starbuck’: Starbuck olarak adlandırlan karakter, filonun en hırslı, yetenekli ve asil Viper piltodur.

-Lee Adama ‘Apollo’: Her zaman doğrunun yanında olan Apollo, çok rasyoneldir ve her zaman etik kurallarına uyar.

-Galen Tyrol ‘Chief’: Mürettabatı için herşeyini verebilen Chief, Galactica’nın alçakgönüllü güverte şefine en bağlı kişilerdendir.

Diğer bir kategori olan Salyonlar’da bulunan karakterler ise şunlardır;

-Altı Numara: Muhteşem güzelliğe sahip olan bu karakter aynı zamanda tehlikeli bir silahtır. Farklı insan görünümüyle ortaya çıkabilirler. Bu görünüşlerinin arkasında herbirinin ayrı birer rolü ve özelliği bulunuyor.

-Sekiz Numara: Sharon ‘Boomer’ Valeri adlı karakter, Sharon’un kopyası Galactica’da öldürüldükten sonra Caprica’da tekrar dirilmiştir. Popüler bir Raptor pilotudur.

-Bir Numara ‘Cavil’: Koloni’deki din adamlarından biri olmasıyla ünlenmiş olsa da aslında dine çok saygı göstermeyen bir karakterdir. Alaycı, pragmatik hatta sadisttirler. En sevdikleri bölüm ise kara mizahtır.

-İki Numara ‘Leoben’: Yalan ve manipülasyon ustası olan Leoben, kaderin ve kehanetin dilini konuşma özelliğine sahiptir.

İnsanlar ya da Salyonlar arasında seçim yaparak başladığınız oyunda en modern 3D grafikler kullanılmış. Bu iki sınıf arasındaki mücadelede yıldız sisteminde savaşlar yaparak hammadde ve bölgeleri ele geçirmek için savaşacaksınız. Kendine özel karakter oluşturma gibi birçok özelliği bulunan Battlestar Galactica oyununa ücretsiz kaydolup, Türkçe dil desteğiyle oynamak için aşağıdaki Battlestar Galactica Kaydol – Oyna butonlarına tıklamanız yeterlidir.

  Battlestar Galactica – KAYDOL

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.