Jungle Man: Strike İndir – Oyna

Jungle Man: Strike  oyunuyla, eğlenceli karakterlerle birlikte ormanın derinliklerinde vahşi yaratıklarla mücadele ederek hayatta kalmaya çalışacaksınız. Akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarınızla oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan biri olan Jungle Man: Strike   ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Siz de ücretsiz olarak Jungle Man: Strike   oyununu indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki kendi cihazınıza uygun olan Jungle Man: Strike – İndir – Oyna butonunu tıklayarak bu eğlenceli dünyaya adım atabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Jungle Man: Strike Nasıl Oynanır? Android tabanlı cep telefonları ve tabletleriyle birlikte iPhone ve iPadleriniz oynayabileceğiniz Jungle Man: Strike oyununda amacınız en yüksek puanı elde etmek. Bunun için de ormanda bulunan canavarlara karşı mücadele ederek onları öldürmeniz gerekiyor. Kahramanınızla ne kadar hızlı ve fazla sayıda yaratık öldürürseniz o kadar başarılı oluyorsunuz. Her canavarın farklı puanlarının olduğu bu sempatik karakter ve yaratıkların karşı karşıya geldiği oyunda, zevkli dakikalar sizleri bekliyor.

Jungle Man: Strike Yardım? Vahşi yaratıklarla dolu ormanda yaşayacağınız macerada, her an her yerden gelebilen yaratıklara karşı dikkatli olmasınız. Böylece yön tuşlarını kullanarak hayatta kalabilirsiniz. Ayrıca oyunda Sağ ve Sol tuşlarıyla yaratıklardan gelen zararlı dalgaları yok edebilirsiniz. Karşınıza çıkan bu yaratıklara karşı silahlarınızı geliştirip, daha güçlü ve hızlı bir şekilde yaratıkları öldürebilirsiniz. Yaratıklara karşı yaşam mücadelesi verdiğiniz oyunda, böylece hayatta kalma şansınızı arttırmış olacaksınız.

Sponsor Reklam

Jungle Man: Strike Kaydol? Oyunu Android tabanlı akıllı cep telefonu, tabletleriniz ile ayrıca iPhone ve iPadlerinizle oynayabilmektesiniz. Android sistemine sahipseniz oyunu oynamak için; Android 2.3.3 ve üzeri sürüme sahip olamnız gerekmektedir. Cihazınızda 25 MB yer kaplayan oyun Android kullanıcıları tarafında olumlu puanlar almıştır. Yine iPhone ve iPadlerinizle oynamak için iOS 4.3 veya üzeri sürüme sahip olmanız gerekmektedir. 29.1 MB yer kaplayan oyun iOS tabanlı cihaz kullananlar içinde de oldukça fazla beğenilen oyunlar arasındadır.

 

Jungle Man: Strike oyununda başarılı oldukça oyun deneyimizin ve puanlarınız artacaktır. Kazandığınız bu puanları aynı platformda paylaşıp arkadaşlarınızla bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz. Birbirinden zevkli ve ilgi çekici karakterlerin bulunduğu Jungle Man: Strike oyununu ücretsiz olarak indirmek için, hangi cihazı kullanıyorsanız, uygun olan Jungle Man: Strike İndir – Oyna butonuna tıklayarak, eğlenceye ortak olabilirsiniz.

Jungle Man: Strike (Android) İNDİR – OYNA

Jungle Man: Strike (iPhone-iPad) İNDİR – OYNA

Jungle Man: Strike İndir - Oyna
Jungle Man: Strike İndir – Oyna
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.