BlackShot İndir – BlackShot Kaydol

Blackshot oyunu Türkiye’de Vertigo Games tarafından yayınlanan, online olarak oynanan, çok değişik bir konsept içeren ve yakın geleceği konu alan ücretsiz bir MMOFPS oyunudur. Blackshot oyunu İçerdiği silahlar, haritalar ve karakter davranışları gibi özellikleri ile Counter Strike oyununa son derece benzemektedir.

Sponsor Reklam

Grafiklerinin orta seviyede olmasına rağmen dinamik bir oyun olması ve son derece aksiyon dolu olması sayesinde FPS severlerin ilgisini çekmeyi başarmış bir oyundur. Blackshot Oyununun içeriği diğer oyunlara nazaran biraz daha farklıdır. Oyunun konseptinde dünyanın sonu yaklaşmakta iken gelişmiş ülkeler insan klonlama ile 30 ve 40 yıl sonrasında yaşanması muhtemel bir olay bulunmaktadır.

Dünyanın sonlarına yaklaşırken, gelişmiş ülkeler insan klonlama çalışmalarına başlamış ve bazıları başarılı olurken bazıları da başarısız sonuçlar elde etmiştir. Ayrıca Dünya’da giderek azalmakta olan doğal kaynaklara farklı farklı örgütler sahip olmaya çalışmakta ve birbirleriyle son derece yıkıcı savaşlar yapmaktadır. Yapılan bu savaşlar sırasında yapay zekaya sahip aynı zamanda gerçek insan özellikleri taşıyan klonlar (cloners), özel eğitim almış paralı askerler (mercenaries) ve nükleer kaynakları elinde bulunduran güçlü bir şirket olan Gaia son derece önemli rol oynamaktadır.

Sponsor Reklam

Başlangıç seviyesinde iken her birinin karakteristik özelliği farklı olan cloners, mercenaries veya gaia ordularından birine katılarak, burada bulunan 4 farklı karakterden birini seçmek gerekmektedir. Söz konusu bu 4 karakter hız ve savunma yönündeki yetenekleri yönünden iki gruba ayrılır. Bu gruplardan birincisi olan Travis Banner ve Vanessa Green hız özellikleriyle ön plandayken, ikinci grup olan Adam Garcia ve Cathy Finn savunma özellikleriyle öne çıkmaktadır. Blackshot oyununda Oyuncunun görevi klonlama yapan devler arasında yer alıp, çok gelişmiş silahlara sahip olarak dünyanın hakimi haline gelmektir.

Bu güzel MMOFPS oyununa kayıt olmak ve hesap açmak için aşağıda bulunan Blackshot Kaydol butonuna tıklayın. Açılan sayfada aşağıda bulunan resimdeki gibi gerekli bilgileri girmelisiniz. E-posta hesabınızı verirken doğru bilgi vermeniz önemlidir çünkü doğrulama e-postası gelecektir. Doğrulama e-postasında gelen bağlantıya tıkladığınızda Blackshot hesabınız aktif hale gelecektir. Oyuna kayıt olduktan sonra

BlackShot Kaydol

Blackshot Kaydol
Blackshot Kaydol
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.