Brick Force İndir – Brick Force Kaydol

Çok platformlu tarayıcı ve mobil cihazlarda oynanabilen bu keyifli oyun MMOFPS türünde olup, Türkçe dil desteği bulunmaktadır. İlginç karakter ve LEGO tarzı görsellikleriyle dikkat çeken oyun, birçok farklı ve yeni özellikleri bir arada bulundurmakta. Koreli oyun geliştiricisi Exe Games tarafından Infernum ile ortaklaşa yayımlanan Brick Force’un en farklı ve güzel diyebileceğimiz özelliği; isterseniz kendi oluşturduğunuz haritalarda isterseniz de hazır haritalarda savaşabilirsiniz. MMOFPS tarzı diğer oyunlardan bu özelliğiyle ayrılan oyuna kayıt olup, oyunu indirerek veya herhangi bir tarayıcı üzerinden oynamak için sayfanın alt kısmındaki “Brick Force Kaydol” butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

MMOFPS tarzında oldukça başarılı olan Brick Force, arkadaşlarınızla yada tek başına eğlenerek oynayabileceğiniz bir oyundur. Çoğunuzun bildiği Minecraft tarzındaki oyunda, savaşacağınız dünyayı veya haritayı kendiniz inşaa etme olanağına sahipsiniz. Kendi oluşturduğunuz bu haritalarda savaşmak için arkadaşlarınızı bu alanlara çağırabilir, oyunu daha zevkli hale getirebilrsiniz. Arkadaşlarınızın oluşturduğu haritalarda ya da hazır haritalarda oynayabileceğiniz Brick Force bu en önemli ve farklı özelliğiyle dikkat çeken oyunlardandır.

Brick Force İndir

Oyuna başladığınızda savaşlara katıldığınız zaman üzerinizde kısıtlı ekipmanlar bulunuyor. Bulunan ekipmanlar; el bombası, ingiliz anahtarı, bir silah ve makineli tüfek’tir. Oyunda ilerledikçe farklı ekipmanlar kullanmak ve karakterinizin kıyafetlerini değiştirmek için oyun paranızın olması gerekiyor.

Sponsor Reklam

Harita inşa etme özelliğiyle FPS türü oyunlardaki aksiyonları bir araya getirmiş olan Brick Force oldukça eğlenceli bir oyun. 350 binden fazla kullanıcısı olan bu keyifli oyun, Unity 3D* tabanlı bir online savaş oyunudur. Oyunda nişancı, bomba imha, bayrak yakalama, sandbox gibi birden çok oyun modlarıyla savaşabilmenizin yanı sıra, sessiz ve sakin bir biçimde inşaat yapabileceğiniz inşaat modu da bulunmakta.

Oyun bu zengin ve farklı modlarına her geçen zaman yeni modlar ekleniyor. Fantastik temalarla süslenmiş olan Brick Force sürekli kendi oyun içeriğini geliştirerek, hiç sıkılmadan oynamaya devam edeceğinizin işareti gibi duruyor.

Eğlenceli karakterleri, farklı harita oluşturma özellikleriyle dikkat çeken Brick Force oldukça sevilen bir MMOFPS oyunudur. Bu farklı ve aksiyon dolu oyuna kayıt olup, ister tarayıcı üzerinden isterseniz de indirip oynayabilmek için aşağıdaki Brick Force Kaydol – Oyna ve Brick Force Kaydol – İndir butonlarına tıklamanız yeterli.  

Brick Force Kaydol

Önemli Not: Tarayıcı üzerinden oynamak için Unity 3D Player programını indirmeniz gerekmekte. Bu programla görsellik veriminin arttığını daha iyi hissedebileceksiniz. Unity 3D Player programını indirmek için burayı tıklayın.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.