Anno Online Kaydol – Anno Online Oyna

Son zamanlarda oldukça popüler olan oyun türlerinden biri olan Anno Online, hiçbir indirme ve yükleme gerekmeksizin, direkt olarak herhangi bir tarayıcı üzerinden online olarak oynanabilmektedir. Oyunda kendinize yeni şehirler kurup, ülke haline gelebiliyorsunuz. Ülkenizi yapılandırırken binlerce dekoratif içerik ve binayla karşılaşıyorsunuz. Birbirleriyle oldukça fazla etkileşimi olan Anno Online’da ticaret yapıp oyunda gelişip, ülkenizi büyütebilirsiniz. Siz de bu renkli dünyada yer almak istiyorsanız sayfanın alt kısmındaki “Anno Online Oyna” butonuna tıklayıp, ücretsiz kaydolduktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Yapımcısı Ubisoft olan oyun savaş/strateji tarzındadır. Ayrıca oyunda 8 farklı dil seçeneği bulunuyor. Oyuna başlarken küçük bir araziyle başlıyor, bu arazide çeşitli aktivitelerde bulunarak arazinizi geliştirebiliyorsunuz. Tarlalarınıza ekinler ekip, hammaddeler elde ediyorsunuz. Kendinizi ticari açıdan ne kadar çabuk geliştirirseniz, topraklarınızın büyümesi de o kadar çabuk olur.

Oyunda sosyal hayat aktivitelerin dışında farklı meslekler icra ederek para kazanabilirsiniz. Madencilik, balıkçılık, çiftçilik gibi meslekler yapıp, para kazanarak yeni araziler alabilirsiniz. Birden çok meslek yapılması, oyunun çeşitliliğindeki başarıyı ortaya koyuyor. Oyunu oynarken sıkılmadan bir meslekten diğerine geçip oyunun akışkanlığını hızlandırırken, sıkılmadan oyuna devam edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Anno Online’da büyük bir ada üzerinde küçük bir arazide başladığınız macerada önce köy, sonrada kasaba, şehir hatta bir imparatorluk kurabilirsiniz. Ayrıca oyunda askeri anlamda sadece kara birlikleri düşünülmemiş. Aynı zamanda deniz birliklerinizi de geliştirerek, düşmanlarınızla daha kolay baş edebilirsiniz.  Topraklarınızı genişletmenin en kolay yolu bu birliklerinizi güçlü hale getirip, düşman topraklarını ele geçirebilirsiniz. Düşmanımın düşmanı dostumdur mantığıyla ortak düşmanlarınıza karşı bir taraf oluşturup, yeni topraklar elde edip buları dostunuzla paylaşabilirsiniz.

Oyunun normal akışında; size farklı görevler veriliyor. Siz bu görevleri yerine getirdikçe maddeler kazanıyorsunuz. Üretim alanlarında binalar size işçi sağlayacak ve maceraya başlayacaksınız. Oyunda ormanlardan ağaç toplayıp, denizden balık tutabilir, ineklerden süt elde edebilirsiniz. Oyundaki önemli noktalardan biri de, inşa ettiğiniz binaların verimi. Binaların üzerinde yazan ve yüzde olarak gösterilen verim çubuğu oranın yüksek olması, daha hızlı gelişmenizi sağlar.

Oyundaki önemli noktalardan bir diğeri de şehrinizi oluştururken alt yapı bağlantılarının birbirine yakın olmasının gerekmesi. Yani binalar birbiriyle bağlantılı olmalı. Yoksa oyundaki düzeniniz hiç beklenmedik bir anda kopabiliyor. Oyuna başlarken sağlam temeller atmanızı tavsiye ederiz.

Anno Online’da değişik oyun modları bulunmakta. Örneğin Tek oyuncu modunda, kendi topraklarınızı geliştiriyorsunuz. Oyunda ki görevleri yapıp, ilerledikçe kendi ordunuzu geliştirip, farklı değerli madenlere sahip olabiliyorsunuz. Böylece değerli madenlerle binalarınız daha güçlü kurabilmektesiniz. Yüz-yüze modunda ise; online olarak karşılıklı savaşabildiğiniz alanlarda cesur bir komutan olabilirsiniz.

Herhangi bir yükleme ihtiyacı olmadan, online olarak bir tarayıcı üzerinden oynanabilen Anna Online, klasik bir şehir kurup, ordu oluşturup gelişme mantığı üzerine kurulmuş. Son zamanların en gözde online strateji oyunlarından biri ve binlerce aktif kayıtlı kullanıcısı olan Anno Online oyununa ücretsiz kaydolup oynamak için aşağıdaki Anno Online Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterli.

  Anno Online KAYDOL – OYNA

logo 2

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.